Слухати Радіо

08:20

Біблійні читання

В ефірі

Недільні читання

09:00

Молитовна лінія

10:00

Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Розарій

13:00

Літургія Східний обряд

14:00

Пісня Перемоги

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Обережно, магія!

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:10

Розарій

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з костелу св. Станіслава єпископа та мученика (Городок)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

Диявол робить усе, щоб не допустити нас до Євхаристії!

Створено: 2020-03-12 00:00:00
Програма: Катехиза
Наука про Таїнство Євхаристії.
"Якщо не будемо боятися віддавати Богу наше життя матимемо великі плоди", - Підкреслює отець Ярослав.
"У важкі часи лише за Божої підтримки можемо належно прожити свій вік! Господь знає, що нам, слабким людям важко, тому і дарує нам допомогу". - Наголосив душпастир.
Страсті Христові - 2. Мел Гібсон замінив весь акторський склад! В головній ролі - Яакко Охтонен

Страсті Христові - 2. Мел Гібсон замінив весь акторський склад! В головній ролі - Яакко Охтонен

У Римі розпочалися зйомки довгоочікуваного продовження фільму «Страсті Христові», який отримав назву «Воскресіння Христа» (The Resurrection of the Christ). Режисером і продюсером проекту знову виступає Мел Гібсон, проте головну роль цього разу виконає фінський актор Яакко Охтонен, який замінить Джима Кевізела.
2025-10-19 00:00:00
"Наша місія проявляється у щоденних, невеликих вчинках", - брат Збігнєв Савчук

"Наша місія проявляється у щоденних, невеликих вчинках", - брат Збігнєв Савчук

"Кожен християнин є маленьким механізмом у великій справі Божого Царства, і його індивідуальна дія є незамінною", - брат-капуцин Збігнєв Савчук (м. Красилів).
2025-10-17 00:00:00
"Небезпечна ілюзорність. Комфорт віддаляє від Бога, а згодом і від інших людей", - о. Григорій Рогацький

"Небезпечна ілюзорність. Комфорт віддаляє від Бога, а згодом і від інших людей", - о. Григорій Рогацький

"Часто ми стаємо заручниками ілюзії. Пекло - це остаточний стан відділення від Божої любові та життя", - отець Григорій Рогацький (згромадження Воплоченого Слова, УГКЦ, м. Івано-Франківськ).
2025-10-17 00:00:00
Серцем до серця промовляють: Джон Генрі Ньюмен

Серцем до серця промовляють: Джон Генрі Ньюмен

Розпочинаємо цикл катехиз разом з о.Віталієм Храбатиним, референтом Пасторально-міграційного відділу Патріаршої курії УГКЦ, про особистостей Великої Британії, які своєю діяльністю у світі прославили Господа і були відзначені Церквою. У цьому ефірі познайомимось із англійським кардиналом, поетом та теологом Джоном Генрі Ньюменом, який вже 1-го листопада цього року має бути проголошеним 39-им Вчителем Вселенської Церкви.
2025-10-16 00:00:00
«Довіряти у темряві: коли мовчання Бога стає уроком віри» - катехеза о.Олександра Халаїма

«Довіряти у темряві: коли мовчання Бога стає уроком віри» - катехеза о.Олександра Халаїма

У ранковій катехезі на хвилях Радіо Марія отець Олександр Халаїм, директор Реабілітаційного центру святого Івана Павла ІІ у Шаровечці на Хмельниччині, роздумував над темою довіри Богові у час невизначеності. Священник наголошує: Господь запрошує людину до внутрішньої мандрівки від страху до впевненості, від тривоги до миру. Через приклад праотця Авраама і слова святого Августина отець Олександр показує, що навіть у темряві Бог поруч, а Його мовчання — не байдужість, а запрошення до глибшої віри.
2025-10-16 00:00:00