Слухати Радіо

01:40

Духовні читання

В ефірі

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Меса

07:40

Дитяча катехиза

08:00

Святий дня

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Царице Неба

"Для мене святий Франциск - це революціонер, який захоплює своєю щирістю з Богом", - о.Міхал Бранкевич

В день літургійного спомину святого Франциска з Асижу, отець Міхал Бранкевич говорить про цього подвижника благочестя як про потужного реформатора. За словами катехита, святий Франциск надихає багатьох і сьогодні.
Катехит каже: "Для мене святий Франциск - це революціонер, який захоплює своєю щирістю з Богом, та радикалізмом прийняття Євангелія. Святий Франциск був до кінця вірний своїй радикальній поставі навіть тоді, коли його брати вимагали такого ж забезпечення яке мають інші ченці. Також вражає боротьба Франциска, бо я бачу нормальну, звичайну людину яка можливо немає сили нести тягар подвигу, але його глибока довіра до Ісуса Христа допомогла йому у найтрудніший час". 
Користати час — це вірити, як коротке життя відкриває вічність

Користати час — це вірити, як коротке життя відкриває вічність

Отець Григорій Рогацький у катехезі на Радіо Марія роздумує над тим, як віра проявляється у щоденному використанні часу, звертаючись до євангельського діалогу Ісуса з жінкою-хананянкою. На прикладі Йосипа Сліпого та Любомира Гузара священник показує, як прожите життя стає відповіддю Богові і визначає вічність.
2026-04-22 00:00:00
Місце, де виховують серцем: історія католицької гімназії у Фастові

Місце, де виховують серцем: історія католицької гімназії у Фастові

Розмова про унікальну модель виховання в Католицькій гімназії Святого Мартіна де Поррес у Фастові: про навчання, довіру та розвиток дітей. В ефірі — директорка Катерина Німак, вчителька Оксана Плюта та учні Артем Шейгець і Марко Гаєвський. Програма Комісії у справах душпастирства молоді РКЦ України "Виховання - справа серця".
2026-04-22 00:00:00
«Ми давали їм Христа»: Історія віри та служіння ігумена київських василіян отця Йосипа Щура

«Ми давали їм Христа»: Історія віри та служіння ігумена київських василіян отця Йосипа Щура

Гість програми «У ваших намірах» — ігумен монастиря Отців Василіян у Києві отець Йосип Щур. У щирій розмові він ділиться історією свого покликання, згадує драматичні дні початку повномасштабного вторгнення в Харкові та розповідає про особливе служіння в монастирі «на скелі» на Львівській площі. Дізнайтеся, чому навіть під обстрілами молитва залишається найсильнішою зброєю, а «небесний хліб» стає ціннішим за земний.
2026-04-22 00:00:00
П’ять кроків до життя в Дусі Святому: як перестати рятувати себе самому

П’ять кроків до життя в Дусі Святому: як перестати рятувати себе самому

У своїй катехезі сестра Божена Новоселець говорить про конкретний шлях відкриття на Святого Духа, спираючись на Діяння апостолів. Це не лише про віру, а про новий спосіб існування, в якому людина перестає бути «власним спасителем» і починає жити силою Божою.
2026-04-16 00:00:00
Чому християни шукають чудес і знаків більше, ніж Христа?

Чому християни шукають чудес і знаків більше, ніж Христа?

У програмі «У Ваших намірах» отець Андрій Немченко розмірковує над тим, чому віруючі часто надають більшого значення чудотворним іконам і святиням, ніж Євхаристії. Розмова торкається небезпечної межі між справжнім вшануванням і духовною залежністю від чудес.
2026-04-16 00:00:00