Слухати Радіо

00:00

Розарій

В ефірі

Катехиза

01:10

Розмова з екзорцистом

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

02:50

Біблійні читання

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Житія святих

06:50

Ранкова молитва

07:00

Меса

08:00

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:30

Годинки

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

Доброволець, ревний Римо-Католик Андрій ЧМІЛЕНКО: "Шість місяців не говорив мамі, що є на війні"

Створено: 2015-08-11 00:00:00
Програма: Резонанс
В ефірі програми РЕЗОНАНС говорили про війну з добровольцем, парафіянином храму Воздвиження святого Христа, який провів на війні 6 - місяців...
- Дружина постійно підтримувала моє бажання бути на Майдані, а потім поїхати в зону АТО.- Розповідає пан Андрій.- А ось мама думала, що я у довгому відряджені. 
Завдяки цим подіям я переосмислив що таке корупція, зрозумів, що і я, будучи бізнесменом, долучився до цього гріху, не завжди слідуючи біблійним канонам. Тепер знаю, що добрі справи треба доводити до кінця, і не мовчати на гріх, бо це призводить до жахливих наслідків.
Посвячення Богородиці. День 33: Повна посвята Ісусові через Марію

Посвячення Богородиці. День 33: Повна посвята Ісусові через Марію

Ми наближаємося до кінця нашої підготовки до повної посвяти. Всі наші розважання показали, якою прекрасною і доречною є ця постава. Найвищий вчинок любові тут на землі є водночас найбільш зрозумілим. Так від величі серця, свідомо і з доброї волі ми хочемо здійснити цю посвяту, яка є єдиною доречною відповіддю на Божу любов.
2025-12-15 00:00:00
Посвячення Богородиці. День 32: Перетворення в Христа

Посвячення Богородиці. День 32: Перетворення в Христа

Коли ми все краще пізнаємо Христа, коли ми все вірніше слідуємо за Ним і зі все більшою любов’ю приймаємо Його у Святому Причасті, тоді ми поступово перетворюємося на Нього. Але кому ж більше знати про закони такого внутрішнього перетворення і зростання Христа в нас, як не Матері, яка на собі пізнала істинність слів Предтечі: «Йому треба рости, а мені маліти»?
2025-12-15 00:00:00
Посвячення Богородиці. День 31: Вірність хрестильним обітницям

Посвячення Богородиці. День 31: Вірність хрестильним обітницям

У хрещенні ми вперше визнали Христа. Урочистою обітницею ми посвятили себе на служіння Йому. Але як легко ми переступаємо через ці священні зобов’язання! А ми ж таки є безроздільною власністю Христа. Тож підтвердимо цю тотальну залежність, свідомо здійснюючи свою посвяту Ісусові через Марію. Тоді наша Небесна Мати допоможе нам вірніше виконувати свою хрестильну обітницю в майбутньому.
2025-12-15 00:00:00
Посвячення Богородиці. День 30: Наша відповідь на любов Христа - пізнання Христа

Посвячення Богородиці. День 30: Наша відповідь на любов Христа - пізнання Христа

Щоби виявити Христові нашу взаємну любов, спочатку ми повинні намагатися якнайкраще Його пізнати. Це відбувається через читання з вірою Святого Письма і роздуми з любов’ю. І в цьому Марія є для нас взірцем, як сказано про Неї: «Марія ж зберігала всі ці слова, беручи до свого серця» (Лк 2,19).
2025-12-11 00:00:00
Посвячення Богородиці. День 29: Любов Христа у Пресвятому Таїнстві Вівтаря

Посвячення Богородиці. День 29: Любов Христа у Пресвятому Таїнстві Вівтаря

Перед своєю смертю Ісус Христос дав нам два великі подарунки: своє Тіло і свою Кров у Пресвятому Таїнстві Євхаристії, а також свою Матір. У Святому Причасті ми приймаємо Тіло, яке Ісус отримав від Марії. Тому не може бути жодного протиставлення справжньої любові до Марії і літургійно-євхаристійної побожності.
2025-12-11 00:00:00