Слухати Радіо

01:10

Розмова з Патріархом

В ефірі

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

07:00

Меса

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Пісня Перемоги

Духовна розмова: для чого вона потрібна?

У програмі "У ваших намірах" прозвучала тема духовної розмови. Гостя ефіру с. Божена Новоселец, консекрована діва, яка приїхала з Хорватії і в цьому році відзначає 10 років служіння в Україні. Сестра ділиться тим, як духовна розмова допомагає зрозуміти істинного себе та ситуацію, в якій знаходишся.  

"Духовна розмова дає людині можливість зустрітися зі своїм внутрішнім світом — з переживаннями, духовним станом, внутрішньою боротьбою чи звичками, що заважають зростанню.

Я помітила одну характерну тенденцію: коли ми просимо інших про молитву, то часто несвідомо перекладаємо власну відповідальність на Бога. Проте саме духовна розмова перед молитвою допомагає виявити: де проходить межа моєї відповідальності, а де починається дія Божої благодаті.

Духовна розмова — це не моя розмова як слухача, а діалог людини, яка приходить із відкритим серцем. Я лише супроводжую цю людину в її пошуках.

Те, що нас турбує, завжди має свій корінь. І саме в розмові часто відкривається глибша причина нашого болю. Тоді стає зрозумілим, про що насправді слід молитися, у чому просити зцілення чи сили."

Шлях до справжнього навернення у час Великого посту

Шлях до справжнього навернення у час Великого посту

Чи потребують навернення ті, хто роками живе церковним життям? У новому випуску програми «У ваших намірах» сестра Люцина та сестра Наталія роздумують над історією пророка Йони, закликаючи слухачів зазирнути у найтемніші куточки свого серця. Дізнайтеся, як навчитися бажати добра навіть ворогам, чому святі вважали себе найбільшими грішниками та як використати час Великого посту для справжньої переміни життя.
2026-02-25 00:00:00
"Велика людина та, яка має риси серця - мудрість і любов", - о.Кшиштоф Бузіковський

"Велика людина та, яка має риси серця - мудрість і любов", - о.Кшиштоф Бузіковський

Як вимірює нас світ і як бачить нас Господь Бог? Мудрість завжди вміє любити, а справжня любов завжди мудра. Біблія показує дорогу до мудрості, і цією дорогою є молитва. Щоденно просити про дар Божої мудрості для пізнання Божої волі та виконання її у співпраці з Господом, Який завжди більший за людину і праведний, — до цього запрошує отець Кшиштоф Бузіковський зі Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Діви Марії.
2026-02-23 00:00:00
Хмельницька католицька школа імені Марцеліни Даровської

Хмельницька католицька школа імені Марцеліни Даровської

Як створити школу, де діти навчаються без смартфонів, а конфлікти стають уроками прощення? Історія Хмельницької католицької школи імені блаженної Марцеліни Даровської — це розповідь про ініціативу батьків, які прагнули дати своїм дітям щось більше, ніж просто академічні знання. Засновники закладу, Віталій та Олександра Перець, діляться досвідом розбудови освітнього простору, що базується на християнських цінностях та тісній співпраці з родиною.
2026-02-23 00:00:00
Святий Йоан Павло II про Мир: Розарій у боротьбі за Мир. Молімося з о.Флоріаном (програма шоста)

Святий Йоан Павло II про Мир: Розарій у боротьбі за Мир. Молімося з о.Флоріаном (програма шоста)

"Ми як члени живої Церкви покликані бути миротворцями і служити справі Миру", - о. Флоріан Кравенський, вікарій парафії Матері Божої Фатімської у м. Конотоп Сумської обл. запрошує до спільної молитви Розарію про Мир із розважаннями за Святим Йоаном Павлом II.
2026-02-23 00:00:00
"Будь, Боже Царство в Україні", - о.Віктор Матушевський

"Будь, Боже Царство в Україні", - о.Віктор Матушевський

У Бога завжди присутнє логічне мислення, починаючи від сотворення світу, гармонії й порядку. Важливо свідомо розуміти, з чим ми боремося, коли це може статися і як має настати перемога. Плоди Духа Святого — мир, радість у серці, щастя — це те, що ми хочемо бачити в нашому майбутньому. Для цього в Україні має запанувати Господь Бог. Отець Віктор Матушевський, екзорцист Київсько-Житомирської дієцезії, виголошує катехизу про логіку в Божому діянні, акцентуючи увагу на власних діях задля пізнання плодів.
2026-02-20 00:00:00