Слухати Радіо

00:30

Катехиза

В ефірі

Розмова з Патріархом

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

07:00

Меса

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

Дуже важко щастя дати тому, хто сам не є щасливий!

В програмі Подружжя без любові, як тіло без душі" Мар’яна Гінзула пояснює Гімн любові святого Павла в Посланні до коринтян, а саме фразу "любов сподівається всього...". 
Дуже важко щастя дати тому, хто ще не є щасливий сам! Не можливо постійно черпати сили з себе. Яка би ідеальна дружина не була, якщо вона спить по 3-4 години, щоб спекти булочки на сніданок, бо в неї ідеальна сім’я, то вона працює на вигорання. Тільки коли ми працюємо над своїми чеснотами, розвиваємось - то вони дивним чином трансформуються в десятки кращих речей навколо.
Дуже часто чоловік навіть може не помічати старання дружини (і навпаки), а взамін чути "Ти навіть мені не дякуєш". Подружжя - це основа з двох стовбів. Має бути розмова про перерозподіл обов’язків. Не варто воздвигати чоловіка (чи дружину) на якийсь п’єдестал, культ: "Ти - хороший!" Так! "Ти - хороший, але і я нічим не гірша, ми є рівні з тобою!"
"Язик служить для того, щоб передавати Слово, яким є життя й любов", - о.Міхал Бранкевич

"Язик служить для того, щоб передавати Слово, яким є життя й любов", - о.Міхал Бранкевич

А для чого ти використовуєш свій язик? Чи дозволяють твої слова не ранити та не руйнувати іншого? Отець Міхал Бранкевич, духівний наставник дієцезіальної місійної семінарії «Redemptoris Mater» поділився в програмі "У ваших намірах", для чого Бог дав нам язик, застерігаючи бути обережним у виказуванні власних слів як емоційну реакцію у відповідь на почуті слова іншого.
2026-07-14 00:00:00
"Не можна діяти в сумніві!" - Марія Ярема

"Не можна діяти в сумніві!" - Марія Ярема

Марія Ярема, викладач богослов'я УКУ, доктор біоетики, говорить про совість людини. Вона визначає совість як "співзнання" з Богом, що потребує постійного духовного формування. Експертка детально описує три стадії дії сумління та застерігає від крайнощів: “широкої” совісті, яка виправдовує гріхи, та “вузької”, що породжує надмірну тривожність. Особлива увага приділяється важливості духовного наставництва для об’єктивної оцінки власних вчинків.
2026-07-10 00:00:00
Відпустка без костелу: чи замінять Месу православний храм або онлайн-трансляція?

Відпустка без костелу: чи замінять Месу православний храм або онлайн-трансляція?

Разом із братом-францисканцем Андрієм Немченком говоримо про християнське розуміння відпочинку, його духовний зміст і місце в житті віруючої людини. Також шукаємо відповідь на запитання, як католику виконати недільний обов’язок під час відпустки, якщо поблизу немає католицького храму, та слухаємо розповіді слухачів про їхній літній відпочинок.
2026-07-09 00:00:00
Карітас - "любов діяльна". Парафіяльне служіння для кожного

Карітас - "любов діяльна". Парафіяльне служіння для кожного

Як служити так, щоб інша людина відчула себе ще більш гідною? У програмі "У ваших намірах" про нову ініціативу парафіяльного служіння один для одного від "Карітас-Спес Україна" поділились гості програми сестра-урсулянка Оксана Гринчишин, координатор парафіяльного Карітасу в катедрі Святого Олександра м. Києва Олександр Медведів, та помічниця дієцізіального координатора парафіяльних Карітас Марина Донченко.
2026-07-08 00:00:00
"Ми хочемо зміцнювати і розвивати наші заклади освіти!" - о. Міхал Воцял

"Ми хочемо зміцнювати і розвивати наші заклади освіти!" - о. Міхал Воцял

Напередодні спомину бл. П’єра Джорджо Фрассаті, який є небесним покровителем Комісії у справах душпастирства молоді РКЦ в Україні, заступник голови Комісії о. Міхал Воцял представив річний звіт діяльності організації.
2026-07-03 00:00:00