Слухати Радіо

Зараз в ефірі

22:00

Катехиза

В ефірі

Духовні читання

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Розмова з екзорцистом

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

02:50

Біблійні читання

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Житія святих

06:50

Ранкова молитва

07:00

Меса

08:00

Дитяча катехиза

Ефір пам’яті. Сторінки геноциду кримських татар у свідченнях очевидців

З перемогою Джамали на Євробаченні, світ заговорив про депортацію кримськотатарського народу  і вже дворічну російську анексію з особливою пристрастю, зворушений музичними образами пісні «1944» і особистою історією бабусі співачки  Назил-хан. Ця історія була геть не поодинокою, трагедія чотирьох діб травня 44 вміщується в десятки тисяч свідчень, як очевидців так і їх пращурів.  Ми пропонуємо почути історію з перших вуст, то ж викладаємо минулорічний ефір пам’яті до  річниці депортації кримських татар. Унікальні архівні записи людей, котрі пережили депортацію 44 року, свідчення очевидців і коментарі канд.. історичних наук, етнографа Олени Соболєвої в «Рецептах життя». 


«А как нас выслали, вы, наверно тоже не знаете. 18 мая поголовно, всех. По всему Крыму. В 4 часа утра стучаться, солдаты с автоматами. Нас сначала на улицу выгнали. А спросоня, десять лет, што я, много знала? Ну, там я накинула это, пальтишко. И ночная рубашка. Вышли на улицу, а двор не такой уж большой, вывели сразу возле, далеко не уходить, возле дома. Сели мы, вот так вот пушка стоит. Не пушка, а пулемет. Соседей тоже выводят...» - Муслімова Мусфере 1933 р.н., народилась в селы Чегерчи (Салин) Ленінського р-ну.

«Каждый день, каждый день ждали. Мы же не винные, мы же невиновные. Может были там какие-то виноватые люди. Мы же невиновные.  Ни за что, наверное, думаем, разбираться будут. Кто виноват, того оставят, а кто невиноват – обратно. Каждый день ждали, каждый день ждали. И не дождались» -  Абдураімова Местура 1935 р.н., народилася в с. Кучук-Асс Роздолинський (Ак-Шейхский) р-н.

«Это я по себе испытывал. По себе. Я не знал веру. Хотя моя мать верующая, но я не обратил внимание на это. Я говорю, почему, потому, что нас воспитывали в таком. А когда я сюда вернулся уже, я и подумал, что человек должен во что-то верить. Иначе это не жизнь. Я должен убедиться, я должен что-то делать, для себя, для человечества, я должен для кого-то. Для чего мы на свете живем? Что-то после себя оставить, добро. Только добро. Когда я начал все это, об этом думать, я перевоспитывал себя. Все это переломил. Советскую идеологию» - Муслімов Рефат1932 р.н., народився в с. Коз Судд. Р-ну. 
Самобичування, власяниця, аскеза: як насправді постили у середньовіччі?

Самобичування, власяниця, аскеза: як насправді постили у середньовіччі?

Гість програми Стефанія Демчук, кандидат історичних наук, асистент кафедри історії мистецтв, історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка та авторка книги "Доба постів і карнавалів", розповідає про традиції пережиття і практики Великого посту в середньовічній культурі.
«Люди вижили під окупацією і зараз втратили все. Ми маємо бути поруч», - отець В’ячеслав Гриневич SAC, виконавчий директор «Карітас-Спес Україна»

«Люди вижили під окупацією і зараз втратили все. Ми маємо бути поруч», - отець В’ячеслав Гриневич SAC, виконавчий директор «Карітас-Спес Україна»

Як виживають люди, котрі вижили під час окупації Херсонської області і зараз залишились без домівок через новий військовий злочин РФ? Хто допомагає їм вижити і повернутись у власні господарства? Про це розповів отець В’ячеслав Гриневич SAC, виконавчий директор Релігійної Місії «Карітас-Спес» РКЦ в Україні.
"9 тижнів до створення сім'ї" - дошлюбна підготовка у смартфоні

"9 тижнів до створення сім'ї" - дошлюбна підготовка у смартфоні

Співробітники волонтерської організації YWAM (Молодь з місією), співзасновники Центру Сімейного Життя, місіонери, викладачі християнських освітніх установ і семінарій, а також сімейні консультанти, подружжя і батьки двох синів - Юрій та Тетяна Соколовські розповідають про проєкт «9 тижнів до створення сім’ї» - онлайн-курс підготовки до шлюбу.
Хресна Дорога: 366 стояння

Хресна Дорога: 366 стояння

Молитва-роздуми працівників Національного офісу «Карітас-Спес Україна»
Читає: Тетяна Калініченко 
Музика:  Роман Григорів та Ілля Разумейко (використані фрагменти з опери-реквієму «Йов»)
Звукорежисер: Роман Люзан
Пустка, страх та осуд. Чому насправді Закхей виліз на дерево?

Пустка, страх та осуд. Чому насправді Закхей виліз на дерево?

Отець Валентин Матушевський коментує відомий євангельський епізод про Ісуса із Закхеєм (Євангеліє від Луки 19, 1-10).