Слухати Радіо

Зараз в ефірі

06:50

Ранкова молитва

В ефірі

Меса

08:00

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:30

Годинки

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Розарій

13:00

Свята Літургія з церкви Різдва Богородиці (Львів)

14:00

Пісня Перемоги

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Розарій

Фронтові янголи. Репортаж з Авдіївки

В п’ятничних “Рецептах життя” прямий репортаж з Авдіївки, найгострішого місця бойових дій на сьогодні, де під обстрілами проживає близько двох тисяч дітей і навіть в старому місті, яке щодня накривається мінометним вогнем, також живуть люди. Хто ті, що майже від початку війни не просто час від часу навідуються в зону вогню, а й переїхали туди, що б бути біля людей/дітей служачи їм? Ефір про християн, які у вогні стають янголами для інших. Волонтерка Олена Розвадовська, яка після чотирьох років роботи в офісі Уповноваженого Президента з прав дітей, вже два роки мешкає в зоні війни, працюючи по всій лінії фронту з дітками. Шторм командир ХСП, який зі своїм міжконфесійним служінням допомагає в тих місцях, куди не доїжджає жодна волонтерська організація і зараз рятувальники, капелани і медики контролюють стару Авдіївку.

 “Якби у мене була власна дитина і я жила в Авдіївці, я би її точно тут не тримала... Щоб дитина не здригалась все життя від гуркоту дверей, бо він нагадуватиме розрив міни” — волонтер Олена Розвадовська. — Я зараз знаходжусь біля наметового містечка, вчора Гради прилетіли не в саме наметове містечко, десь в сотні метрів, хоча осколки туди залетіли. Серед дітей жертв немає і не спостерігається масовий виїзд з міста. Зранку був відправлений один автобус і от зараз виїхав ще один, але масової евакуації не має. Біля наметового містечка всі отримують допомогу від Карітасу. В ящиках продуктові набори. Польова кухня роздає гарячу їжу... Працюють генератори і є пункти де можна зарядити мобільні телефони, бо в Авдіївці від неділі немає світла. Солдати колють дрова. Присутні багато представників міжнародних організацій та благодійних фондів. Багато малих дітей навіть немовляток... Справді люди вже звикли жити в зоні бойових дій, вже напевно втрачений страх і здоровий глузд, бо діти не можуть спати і щоночі чути вибухи. І ніхто ж не знає прилетить сьогодні в твій дім чи ні...”.
“В четвертій школі в старому місті ми розгорнули свій штаб і пункт обігріву, також в наметовому містечку в нас теж є намет. Разом з ДСНС міліцією та ЗСУ ми зараз допомагаємо місцевим жителям. Ми відповідаємо саме за старе місто. Всі оперативно рятувальні команди Християнської Служби Порятунку, були терміново викликані і працюють разом зараз в Авдіївці для здійснення порядку і забезпечення їжею та найнеобхіднішими засобами мешканців старої Авдіївки... Вже близько п'яти днів тут тривають потужні обстріли. Вчора з командою ми прибули до житлового будинку в який влучив снаряд, розбив повністю квартиру в якій живуть люди, але слава Богу, що ніхто не загинув. З нами був військово тактичний медик і ми терміново виїхали, щоб ліквідувати наслідки цього обстрілу... Квартира була цілком зруйнованою, розкорочені газові труби, немає ні вікон ні стін, але мешканці відмовились евакуйовуватись навідріз, вони залишились в зруйнованій квартирі. Ми готові допомагати і з евакуацією, зараз в Авдіївці працює наша оперативна група з п'ятнадцяти осіб і тільки наших (ХСП) чотири чи п'ять машин... Цілу ніч були серйозні обстріли, зараз на ранок такі поодинокі вибухи, але хлопці ХСП налаштовані на подальшу працю тут до закінчення цієї напруженості...” — командир Християнської Служби Порятунку Ігор Шулік Шторм.

Самобичування, власяниця, аскеза: як насправді постили у середньовіччі?

Самобичування, власяниця, аскеза: як насправді постили у середньовіччі?

Гість програми Стефанія Демчук, кандидат історичних наук, асистент кафедри історії мистецтв, історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка та авторка книги "Доба постів і карнавалів", розповідає про традиції пережиття і практики Великого посту в середньовічній культурі.
«Люди вижили під окупацією і зараз втратили все. Ми маємо бути поруч», - отець В’ячеслав Гриневич SAC, виконавчий директор «Карітас-Спес Україна»

«Люди вижили під окупацією і зараз втратили все. Ми маємо бути поруч», - отець В’ячеслав Гриневич SAC, виконавчий директор «Карітас-Спес Україна»

Як виживають люди, котрі вижили під час окупації Херсонської області і зараз залишились без домівок через новий військовий злочин РФ? Хто допомагає їм вижити і повернутись у власні господарства? Про це розповів отець В’ячеслав Гриневич SAC, виконавчий директор Релігійної Місії «Карітас-Спес» РКЦ в Україні.
"9 тижнів до створення сім'ї" - дошлюбна підготовка у смартфоні

"9 тижнів до створення сім'ї" - дошлюбна підготовка у смартфоні

Співробітники волонтерської організації YWAM (Молодь з місією), співзасновники Центру Сімейного Життя, місіонери, викладачі християнських освітніх установ і семінарій, а також сімейні консультанти, подружжя і батьки двох синів - Юрій та Тетяна Соколовські розповідають про проєкт «9 тижнів до створення сім’ї» - онлайн-курс підготовки до шлюбу.
Хресна Дорога: 366 стояння

Хресна Дорога: 366 стояння

Молитва-роздуми працівників Національного офісу «Карітас-Спес Україна»
Читає: Тетяна Калініченко 
Музика:  Роман Григорів та Ілля Разумейко (використані фрагменти з опери-реквієму «Йов»)
Звукорежисер: Роман Люзан
Пустка, страх та осуд. Чому насправді Закхей виліз на дерево?

Пустка, страх та осуд. Чому насправді Закхей виліз на дерево?

Отець Валентин Матушевський коментує відомий євангельський епізод про Ісуса із Закхеєм (Євангеліє від Луки 19, 1-10).