Слухати Радіо

18:00

Трансляція св. Меси із катедри свв. апостолів Петра і Павла (Кам'янець-Подільський)

В ефірі

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Духовні читання

23:00

Слово на кожен день

23:45

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Католицька енциклопедія

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

Гідне і справедливе, щоб матері були для дочок прикладом і дзеркалом, особливо щодо чесності, способу поведінки та цілої постави

с.Еріка Бабинець в черговій програмі знайомить нас з духовністю св.Анжели Мерічі. Говоримо на тему: Особа вихователя в навчанні св.Анжели Мерічі.
В житті кожної особи є авторитетна особа, вихователь, тобто взірець, до якого ми рівняємось. 
Св.Анжела Мерічі в своїх листах звертає нашу увагу: "Ви самі так живіть і поводьтеся, щоб ваші дочки у вас могли бачити своє відображення. І що хочете, щоб вони робили, робіть ви перші. Бо як могли б ви бавати догану чи докоряти з приводу помилки, яка ще є у вас самих. Або як би ви могли їх навчати і заохочувати до якоїсь чесноти, яку б ви спочатку не мали самі чи яку принаймі не почали практикувати разом з ними. 
Так поводьтеся, щоб ваш приклад надихав їх і заохочував до життя чеснотами. майте охоту практикувати з ними все те, що доброчесне, що є для вас відповідне, і можливо особливе щодо способу вашої поведінки. 
Гідне і справедливе, щоб матері були для дочок прикладом і дзеркалом, особливо щодо чесності, способу поведінки та цілої постави і вчинків щодо інших людей".
"Молитва має відповідати за мій стан Духа", - о.Міхал Бранкевич

"Молитва має відповідати за мій стан Духа", - о.Міхал Бранкевич

У програмі «У ваших намірах» з нагоди Національного дня молитви поговорили разом з о. Міхалом Бранкевичем, духовним отцем дієцезіальної місійної семінарії «Redemptoris Mater», про молитву як спосіб з’єднання з Богом-Творцем. Священник звертає увагу на те, що молитва з’явилася відтоді, як людина отримала від Бога свідомість та свободу.
2026-02-25 00:00:00
Шлях до справжнього навернення у час Великого посту

Шлях до справжнього навернення у час Великого посту

Чи потребують навернення ті, хто роками живе церковним життям? У новому випуску програми «У ваших намірах» сестра Люцина та сестра Наталія роздумують над історією пророка Йони, закликаючи слухачів зазирнути у найтемніші куточки свого серця. Дізнайтеся, як навчитися бажати добра навіть ворогам, чому святі вважали себе найбільшими грішниками та як використати час Великого посту для справжньої переміни життя.
2026-02-25 00:00:00
Хмельницька католицька школа імені Марцеліни Даровської

Хмельницька католицька школа імені Марцеліни Даровської

Як створити школу, де діти навчаються без смартфонів, а конфлікти стають уроками прощення? Історія Хмельницької католицької школи імені блаженної Марцеліни Даровської — це розповідь про ініціативу батьків, які прагнули дати своїм дітям щось більше, ніж просто академічні знання. Засновники закладу, Віталій та Олександра Перець, діляться досвідом розбудови освітнього простору, що базується на християнських цінностях та тісній співпраці з родиною.
2026-02-23 00:00:00
Великий піст — час слухання Бога та очищення серця

Великий піст — час слухання Бога та очищення серця

18 лютого для римо-католиків розпочався час Великого посту — особлива дорога покаяння, навернення та очищення. У новому випуску програми «У ваших намірах» сестри роздумують над тим, як не «змарнувати» цей благодатний період. Ви дізнаєтеся, чому важливо «налаштувати вухо» на голос Бога, як правильно «пережовувати» Святе Письмо та чому справжній піст починається не з відмови від їжі, а з чистоти серця.
2026-02-18 00:00:00
"Бог пробуджує харизми в Церкві для певної мети", - о.Міхал Бранкевич

"Бог пробуджує харизми в Церкві для певної мети", - о.Міхал Бранкевич

Часто Божий дар виявляється сюрпризом для людини і може тривати не вічно, але завжди слугує іншим і Церкві. Міхал Бранкевич, духовний отець дієцезіальної місійної семінарії «Redemptoris Mater», пояснює, що людина не може вплинути на отримання дарів; лише відкритість до Духа Святого допоможе, перебуваючи у спільноті Церкви, розпізнати Божу благодать через певну харизму.
2026-02-17 00:00:00