Духовні читання
Непісні розмови
Біблійні читання
Меса
Розарій
Коронка до Божого Милосердя
Святий дня
Молитва
Дитяча катехиза
Житія святих
Ранкова молитва
Розарій
Годинки
Ранкова молитва
Святий дня
Біблійні читання
Недільні читання
Молитовна лінія
Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)
Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)
Виникненням гомеопатії ми «завдячуємо» німецькому лікарю Самуелю Ганеману (1753-1843). Він був людиною, котра завжди жартувала над християнством і Спасителем. Він належав до секти масонства, засудженої Церквою, як інструмент і місце існування диявола. Крім того, він пробував себе в спіритизмі, який за його словами має велике значення, оскільки гомеопатія була створена завдяки інформації, наданої під час спіритичного сеансу. Це, без сумніву, головна причина, щоб відмовитись від цього методу лікування.
Так званий препарат тваринного, рослинного або мінерального походження має свою власну "особливість", яку надає йому гомеопат шляхом струшування мікродози конкретної речовини. Насправді, це дії магічні. Подібним чином окультисти працюють з різними магічними зіллями, які, як і в гомеопатії, не впливають на фізичне життя, але на духовне.
Цікаво на тему гомеопатії виразився о.Верлінде, який мешкає у Франції та вивчав цю тему. Він порівняв джерела гомеопатії і її саму з шаманами Центральної Америки, які, перебуваючи в трансі, отримували знання щодо дії різних рослин. «Ті духи не роблять нічого за дармо» - ствердив отець.
Літо — це «гаряча» пора паломництв до відпустових місць.
У програмі «У Ваших намірах» отець Андрій Немченко ділиться роздумами про традицію паломництв.
Священник зауважує, що першим паломником в історії людства можна вважати Авраама — адже саме він, почувши голос Бога, вирушив у незнане, довірившись повністю Його Провидінню.
Отець Андрій також розмірковує над значенням слів «паломник» і «прочанин», підкреслюючи духовний зміст цих понять.
Маючи багаторічний досвід участі в піших прощах — до Бердичева, Чечельника та інших санктуаріїв — отець Андрій переконаний: хоча б раз у житті варто пройти пішки цей шлях. Бо паломництво — це не лише подорож у просторі, а насамперед шлях віри, довіри та особистої зустрічі з Богом.