Слухати Радіо

08:10

Житія святих

В ефірі

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Пісня Перемоги

13:00

Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В Родині Радіо Марія

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:10

Новини

17:20

Голос народу, голос Божий

"Хоча моя жертва є така маленька, але поєднана з жертвою Ісуса Христа, має величезну вартість", - сестра Еріка Бабинець

Сестра Еріка Бабинець продовжує знайомити наших слухачів з молитвою св. Анжели Мерічі, засновницею згромадження сестер Урсулянок Римської Унії

Св.Анжела Мерічі пише: "Горе мені, бо аж дотепер не пролила ані краплини своєї крові з любові до Тебе і до цього не була слухняною Твоїм Божим заповідям, а всі протистояння були мені гіркі тому, що мало Тебе кохаю.

О Господи, коли думаю про ті бідні створіння, котрі Тебе не знають, що не стараються приймати участь в Твоєму найсвятішому терпінні, то серце в мене розривається і охоче, якби могла, пролила би свою кров, щоб прояснити сліпоту їх розуму".

Лурд — місце надії та духовного зцілення: розмова з отцем Вальдемаром Павельцем про Всесвітній день хворих

Лурд — місце надії та духовного зцілення: розмова з отцем Вальдемаром Павельцем про Всесвітній день хворих

Щороку 11 лютого Католицька Церква відзначає спомин Матері Божої Лурдської та Всесвітній день хворих. У програмі «У ваших намірах» отець Вальдемар Павелець ділиться власним досвідом паломництва до Лурда, розповідає історію об’явлень святій Бернадеті та пояснює справжню суть Таїнства Єлеопомазання, яке є підтримкою для кожного вірянина у часи фізичних чи духовних випробувань.
2026-02-11 00:00:00
«Церква не лише молиться: Краківська Дієцезія на чолі з кардиналом Ґжегожем Рисем зібрала 3 мільйони злотих на підтримку України в час війни»

«Церква не лише молиться: Краківська Дієцезія на чолі з кардиналом Ґжегожем Рисем зібрала 3 мільйони злотих на підтримку України в час війни»

Під час програми «У ваших намірах» брат Вєслав Качмарчик розповів про масштабну допомогу польської церкви для України, ініційовану кардиналом Кракова Ґжегожем Рисем після розмови з Блаженнішим Святославом. Краківська Дієцезія зібрала 3 мільйони злотих (близько 33 мільйонів гривень), які вже спрямовують на обігрівачі, генератори та продукти для постраждалих від війни українців.
2026-02-06 00:00:00
Чудо в Ланчано: дар Божий, докір за невіру чи небесна педагогіка для Церкви?

Чудо в Ланчано: дар Божий, докір за невіру чи небесна педагогіка для Церкви?

У програмі «У ваших намірах» брат-францисканець Андрій Немченко роздумує про сучасне ставлення до Євхаристії та її місце у житті християн. У центрі розмови — Євхаристійні чуда, Адорація, Святе Причастя та різні традиції вшанування Пресвятих Дарів у Східній та Західній Церквах.
2026-02-05 00:00:00
Пункт "Надії і тепла" - підтримка на парафіях Києва та області

Пункт "Надії і тепла" - підтримка на парафіях Києва та області

Про те, як Церква допомагає українцям вистояти цієї зими та дбає про духовний та фізичний стан людей в умовах холоду, повітряних тривог і пошкодженої інфраструктури, розповів директор БФ "Карітас Спес - Київ", вікарій парафії Успіння Пресвятої Діви Марії в Києві отець Андрій Педай.
2026-02-04 00:00:00
Франциск Асизький — реформатор любов’ю: чому його вогонь потрібен Церкві ХХІ століття

Франциск Асизький — реформатор любов’ю: чому його вогонь потрібен Церкві ХХІ століття

У програмі «У Ваших намірах» отець Андрій Немченко говорить про загальноцерковний ювілей 800-ліття відходу до вічності святого Франциска Асизького, проголошений Папою Левом XIV. Чому постать Франциска сьогодні звучить особливо актуальною, і чому Церква називає його реформатором, — через призму любові, стигматів і серафимського вогню.
2026-01-30 00:00:00