Слухати Радіо

11:20

Катехиза

В ефірі

Царице Неба

12:20

Пісня Перемоги

13:00

Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В Родині Радіо Марія

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:10

Новини

17:20

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Трансляція св. Меси із катедри свв. апостолів Петра і Павла (Кам'янець-Подільський)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

"Хочеш випити хорошого пива без шкоди для здоров'я? Заплати більше, і випий менше" - отець Міхал Бранкевич

В конкретній програмі говорили про різні види алкоголю і їхній вплив на наше життя
Пиво придумали монахи на Великій піст,  як напій,  що бадьорить,  і має певні поживні речовини. Гарне пиво не може мати 7% алкоголю.  Якщо більше,  значить там є шкідливі додатки. Шкода,  що слов'яни мають схильність переберати з алкоголем.  Це також пов'язано з кліматом - він є досить холодний,  тому треба мати чим розігріватися. Плюс алкоголь допомагає перетравлювати важку їжу,  що ми споживаємо.  Алкоголь допомагає переварювати жир,  тому допомагає організму. Алкоголь знижує рівень нашого контролю.  Найбільша кількість подружніх зрад сталися через зп'яніння.  90 % насильств,  і першого досвіду вживання наркотиків тісно переплітаються з надуживанням.  Чи варто казати,  що низка автомобільних аварій теж трапились через алкоголь. 
"Пам'ятай, що Бог є. Немає нічого, що б Він не переміг і куди б не втрутився", - о. Олександр Могильний

"Пам'ятай, що Бог є. Немає нічого, що б Він не переміг і куди б не втрутився", - о. Олександр Могильний

Про самопрезентацію Бога у світлі Воскресіння Христа розповідає отець Олександр Могильний - священник парафії Матері Божої Ангельської у м. Вінниці.
2026-04-28 00:00:00
"Чим більше любові Бога є в тобі, тим більше ти маєш любові для ближнього", - о.Міхал Бранкевич

"Чим більше любові Бога є в тобі, тим більше ти маєш любові для ближнього", - о.Міхал Бранкевич

Отець Міхал Бранкевич, духівний наставник дієцезіальної місійної семінарії «Redemptoris Mater», у програмі "У ваших намірах" відповідає на питання про покликання. Згадуючи особистий шлях, священник зауважує, що покликання для кожної людини Бог приготував особисте, але щоб розпізнати його, важливо шукати і пізнавати джерело любові, яким є Ісус Христос.
2026-04-28 00:00:00
"Євангеліє не приховує слабкість учнів. Навіть найближчі люди не одразу Його впізнали", - о. Володимир Кусьнєж

"Євангеліє не приховує слабкість учнів. Навіть найближчі люди не одразу Його впізнали", - о. Володимир Кусьнєж

Про явлення учням воскреслого Христа розповідає теолог-бібліст, священник Львівської архидієцезії Римсько-Католицької Церкви, викладач біблійних дисциплін в інституті Святого Томи Аквінського, автор книги "Світ Біблії: подорож батьківщиною Ісуса Христа", отець Володимир Кусьнєж.
2026-04-27 00:00:00
Мандрівка з Ісусом до Емаусу - прообраз Євхаристії

Мандрівка з Ісусом до Емаусу - прообраз Євхаристії

Як Воскреслий Ісус Христос вказує на Євхаристію, та що дозволяє побачити живого Христа, запрошує особливо звернути увагу та сповнити серце "вогнем" духа у катехизі о. Марек Рудзь, настоятель парафій Пресвятої Трійці у смт. Ставище, Успіння Пресвятої Діви Марії у смт. Рокитне та Внебовзяття Пресвятої Діви Марії у місті Тетіїв Київської області.
2026-04-27 00:00:00
«Миропомазання: дар, який ми часто не розпаковуємо» — о. Леонід Міхалець

«Миропомазання: дар, який ми часто не розпаковуємо» — о. Леонід Міхалець

"Маємо сім таїнств Церкви, і більшість вірян добре розуміє значення Хрещення, Сповіді чи Євхаристії. Але, з мого досвіду катехизації, саме Миропомазання нерідко залишається «найменш зрозумілим»", - брат-капуцин Леонід Міхалець, священник РКЦ, парафії Пресвятого Серця Ісуса у м. Красилові Хмельницької обл.
2026-04-24 00:00:00