Слухати Радіо

22:40

Духовні читання

В ефірі

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Розмова з екзорцистом

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

02:50

Біблійні читання

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Житія святих

06:50

Ранкова молитва

07:00

Меса

08:00

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

"Хрест - це дорога до Небесного Отця, хрест - це надія кожного християнина", - отець Лаврентій Жезіцький

Всечесний і Животворящий хрест - така тема сьогоднішньої програми "У Ваших намірах". Автор розповідає чим для християнина сьогодні є хрест і чого на нього реагують з острахом нечисті духи

Хрест Ісуса Христа - це дерево, на якому Він помер, а потім воскрес, щоб ми мали в Ньому життя. Ісус Христос є Богом, який дає життя, але щоб дати життя потрібно було Божому Синові раніше померти, а потім через Воскресіння також відновити нашу людську природу. 

Хрест - це терпіння, хрест - це дорога до Небесного Отця, хрест - це надія кожного християнина. Такими словами сьогодні Церква роздумує над сенсом і значенням Хреста Господнього. Варто сказати що хрест це є також знак Любові, тому в Хресті кожен страждаючий бачить свою надію. Хрест - це є таємниця, і хрест це є також відповідь на всі питання. Якщо людина запитує, чому в моєму житті відбувається таке чи інше, то відповідь на це є - хрест. Дякуємо Богові за те, що через знаряддя хреста він нас відкупив, що хрест є справді знаком і найкращим символом любові до Бога і ближнього.

 

Чому християни шукають чудес і знаків більше, ніж Христа?

Чому християни шукають чудес і знаків більше, ніж Христа?

У програмі «У Ваших намірах» отець Андрій Немченко розмірковує над тим, чому віруючі часто надають більшого значення чудотворним іконам і святиням, ніж Євхаристії. Розмова торкається небезпечної межі між справжнім вшануванням і духовною залежністю від чудес.
2026-04-16 00:00:00
Духовна подія року в Житомирі: відбудеться урочисте освячення храму Божого Милосердя

Духовна подія року в Житомирі: відбудеться урочисте освячення храму Божого Милосердя

25 квітня Житомирська громада та гості міста запрошуються на історичну подію — консекрацію (урочисте освячення) новозбудованого храму Божого Милосердя в районі Мальованка. Урочисту літургію о 11:00 очолить єпископ-ординарій Віталій Кривицький. Приєднайтеся до спільної молитви та святкування у новому духовному центрі міста!
2026-04-16 00:00:00
"Приймати Папу як дар від Бога", - о.Міхал Бранкевич

"Приймати Папу як дар від Бога", - о.Міхал Бранкевич

Чому президент США Дональд Трамп різко розкритикував Папу Лева XIV? У програмі "У ваших намірах" про критику і права людини по відношенню до єпископа Риму говоримо із о. Міхалем Бранкевичем, духівним наставником дієцезіальної місійної семінарії «Redemptoris Mater».
2026-04-14 00:00:00
Що для нас Євхаристія, та куди зник Ісус?

Що для нас Євхаристія, та куди зник Ісус?

Про джерело людського щастя та можливість відчути його в повноті вже тут на землі, говоримо у програмі "У ваших намірах" із с. Наталією Гальцовою зі Згромадження Сестер Служниць Святого Духа.
2026-04-08 00:00:00
"Ти сьогодні можеш перейти від смерті до життя", - о.Міхал Бранкевич

"Ти сьогодні можеш перейти від смерті до життя", - о.Міхал Бранкевич

Як нам добре пережити Воскресіння Господнє, та чи кожен може зустріти Ісуса Христа у своєму житті, говоримо у програмі "У ваших намірах" з о.Міхалем Бранкевичем, духовним наставником дієцезіальної місійної семінарії «Redemptoris Mater».
2026-04-07 00:00:00