Слухати Радіо

18:30

Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)

В ефірі

Вечірній ефір

22:00

Хресна Дорога

22:40

Духовні читання

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Розмова з екзорцистом

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

02:50

Біблійні читання

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Житія святих

06:50

Ранкова молитва

Хто носить символ черепа - той грається зі смертю

В черговій програмі з п.Любомиром Стринаглюком розбирали символ смерті - ЧЕРЕП
Все частіше ми помічаємо речі з символами черепа. Вони стали дуже популярними. Але більшість людей навіть не усвідомлює про те, що носить на собі "диявольські символи". Це модні тренди, які пропонує сучасна культура, а точніше антикультура. Найкраще про неї сказав святий Папа Йоан Павло ІІ - "культура смерті". І череп є найбільш яскравим символом цієї "культури".                                                                                               Яскравим прикладом є ляльки Monster High (школи монстрів), які потрапили на світовий ринок в 2010 році. Monster High - це не просто ляльки чи плюшеві іграшки, але величезний бізнес, який проявляється в одязі, канцелярському приладді, електроніці, навіть напоях. Пропонуючи дітям такі іграшки, впроваджуємо їх до культури смерті. На жаль, часом стаємо разом з нашими дітьми жертвами тимчасової моди, до того ж дуже небезпечної.
Богослужіння Пасхального Тридення допомагають глибоко пережити події нашого спасіння

Богослужіння Пасхального Тридення допомагають глибоко пережити події нашого спасіння

У програмі "У ваших намірах" о. Рафал Мишковський заохочує слухачів під час Пасхального Тридення не тільки взяти участь у богослужіннях, але також єднатися з Господом у переживанні найбільших тайн нашого спасіння.
2025-04-16 00:00:00
"Сьогодні Церква не стверджує, що Юда знаходиться в пеклі", - отець Міхал Бранкевич

"Сьогодні Церква не стверджує, що Юда знаходиться в пеклі", - отець Міхал Бранкевич

Часто образ Юди показується, як абсолютне екзистенційне зло. Але в аналізі образу зрадника Ісуса Христа маємо навести кілька важливих аспектів для глибшого розуміння драми вибору цієї особи.
2025-04-15 00:00:00
Яка головна місія Марійних об'явлень?

Яка головна місія Марійних об'явлень?

В рамках Маріафона говоримо з отцем Міхалом Бранкевичем про об'явлення Богородиці.
2025-04-11 00:00:00
Найжорстокішу правду можна сказати делікатно

Найжорстокішу правду можна сказати делікатно

У програмі "У ваших намірах" - с. Марія Люба, Служниця Святого Духа з Хмельницького. Разом із сестрою розбираємо базові моменти ефективної комунікації.
2025-04-09 00:00:00
"Часом хвороба безпосередньо пов'язана з гріхом!" - отець Міхал Бранкевич

"Часом хвороба безпосередньо пов'язана з гріхом!" - отець Міхал Бранкевич

Розбираємо Євангеліє від Йоана 5:1-3а. 5-16.

2025-04-05 00:00:00