Слухати Радіо

04:00

Коронка до Божого Милосердя

В ефірі

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

07:00

Меса

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Пісня Перемоги

13:00

Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

"Жінка в Церкві, це не про прибирання, випікання просфор і навіть не про спів...", - с.Антонія Шелепило

В ефірі програми "У Ваших намірах" сестра Антонія Шелепило зі Згромадження Сестер Місіонерок Найсвятішого Ізбавителя (редемптористки місійні). Тема нашого спілкування "Жінка в Церкві". В програмі почуєте: чи справді жінки мають образу на Церкву, і чому найактивніші в церковній спільноті особи жіночого роду. 
Жінки в Церкві часом беруть дуже багато на себе, і інколи створюють в Церкві таку атмосферу, де чоловік буде почувати себе не комфортно. Жінка в Церкві, це не про прибирання, випікання просфор і навіть не про спів, жінка як мама має включатися у виховання Церкви.
Пункт "Надії і тепла" - підтримка на парафіях Києва та області

Пункт "Надії і тепла" - підтримка на парафіях Києва та області

Про те, як Церква допомагає українцям вистояти цієї зими та дбає про духовний та фізичний стан людей в умовах холоду, повітряних тривог і пошкодженої інфраструктури, розповів директор БФ "Карітас Спес - Київ", вікарій парафії Успіння Пресвятої Діви Марії в Києві отець Андрій Педай.
2026-02-04 00:00:00
«Коли віра мовчить, а серце болить: чи має місце депресія в житті віруючого?»

«Коли віра мовчить, а серце болить: чи має місце депресія в житті віруючого?»

У катехетичному дебюті на хвилях Радіо Марія сестра Божена Новоселець, діва богопосвячена, торкається болісного і часто замовчуваного питання — депресії в житті віруючої людини. Катехеза поєднує погляд психології та Євангелія, наголошуючи: віра не є магічною вакциною від хвороб, а страждання не є покаранням від Бога.
2026-01-30 00:00:00
Франциск Асизький — реформатор любов’ю: чому його вогонь потрібен Церкві ХХІ століття

Франциск Асизький — реформатор любов’ю: чому його вогонь потрібен Церкві ХХІ століття

У програмі «У Ваших намірах» отець Андрій Немченко говорить про загальноцерковний ювілей 800-ліття відходу до вічності святого Франциска Асизького, проголошений Папою Левом XIV. Чому постать Франциска сьогодні звучить особливо актуальною, і чому Церква називає його реформатором, — через призму любові, стигматів і серафимського вогню.
2026-01-30 00:00:00
"Чоловічість має проходити крізь конфлікти і біль", - о.Віталій Козак

"Чоловічість має проходити крізь конфлікти і біль", - о.Віталій Козак

У циклі «Антропологія святої Едити Штайн» монах-кармеліт отець Віталій Козак говорить про Христа як повноту чоловічості — не солодку і безконфліктну, а напружену, правдиву й жертовну. Це розмова про чоловіка, який не тікає від болю, а входить у нього, бо саме там народжується зрілість.
2026-01-28 00:00:00
Церква після імперій: чому різноманітність не загроза, а шанс для Православ’я

Церква після імперій: чому різноманітність не загроза, а шанс для Православ’я

Протоієрей ПЦУ отець Петро Лопатинський у програмі «Наближаючись до Православ’я» розмірковує про взаємодію Церкви зі світом, падіння імперій і виклики сучасності. Священник наголошує, що плюралізм, критика та діалог із суспільством не руйнують Церкву, а відкривають шлях до її живого розвитку.
2026-01-28 00:00:00