Слухати Радіо

Зараз в ефірі

12:00

Ангел Господній

В ефірі

Розарій

13:00

Літургія Східний обряд

14:00

Пісня Перемоги

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Обережно, магія!

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:15

Розарій

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з костелу св. Станіслава єпископа та мученика (Городок)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Житія святих

23:00

Акафист

23:40

Святий дня

«Капелан, молись!». В пеклі, жерлі війни без жодної зброї, тільки з Богом і Біблією. Історія капеланів-кіборгів, що пройшли ДАП

Леонід Кравець та Андрій Полухін в «Рецептах Життя»: « З нами був хлопчина, 19 років, уявіть собі, це десантник з кулеметом, повний сили. Він підходив до нас і запитував: «Як можна їхати в ДАП без зброї?». І я цьому Сергію пояснював, що моя зброя – Біблія, а охорона – Бог. І цей Сергій, коли пробув ротацію розповідав, як найелітніший російський спецназ і чеченці штурмували старий термінал, то після того, як по ньому трохи постріляли – сказав, що найцінніше, що нас може захистити і зберегти – це Господь. 

«Я думав, а що якщо буде така ситуація, коли мені доведеться взяти до рук автомат щоб стріляти, щоб рятувати їх життя… Але потім, коли ми опинились в бою, під обстрілами, то хлопці підходили і просили: «капелан, молись!». Ніхто не пропонував мені брати до рук зброю».

 

«Ми їхали у військових тягачах МТЛД, вони не настільки броньовані, вони для того щоб транспортувати артилерію… Було не по собі чути цокання по корпусу, звуки від обстрілів, але ми доїхали. Коли вивантажились, перше що я побачив – це був просто морок. Зовні терміналу ще було щось видно через зорі, а всередині була просто темрява. Нічого не було видно».

 

 

«Хлопці які там зустрів, вразили стійкістю і витривалістю. Наприклад коли були газові атаки, і частина просто повзала від плачу і кашлю, через ураження газом, то частина незважаючи на все це, продовжувала тримати позицію і відстрілюватись. Цей образ стійкості назавжди застряг в моїй голові, як образ стійкості». 

Самобичування, власяниця, аскеза: як насправді постили у середньовіччі?

Самобичування, власяниця, аскеза: як насправді постили у середньовіччі?

Гість програми Стефанія Демчук, кандидат історичних наук, асистент кафедри історії мистецтв, історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка та авторка книги "Доба постів і карнавалів", розповідає про традиції пережиття і практики Великого посту в середньовічній культурі.
«Люди вижили під окупацією і зараз втратили все. Ми маємо бути поруч», - отець В’ячеслав Гриневич SAC, виконавчий директор «Карітас-Спес Україна»

«Люди вижили під окупацією і зараз втратили все. Ми маємо бути поруч», - отець В’ячеслав Гриневич SAC, виконавчий директор «Карітас-Спес Україна»

Як виживають люди, котрі вижили під час окупації Херсонської області і зараз залишились без домівок через новий військовий злочин РФ? Хто допомагає їм вижити і повернутись у власні господарства? Про це розповів отець В’ячеслав Гриневич SAC, виконавчий директор Релігійної Місії «Карітас-Спес» РКЦ в Україні.
"9 тижнів до створення сім'ї" - дошлюбна підготовка у смартфоні

"9 тижнів до створення сім'ї" - дошлюбна підготовка у смартфоні

Співробітники волонтерської організації YWAM (Молодь з місією), співзасновники Центру Сімейного Життя, місіонери, викладачі християнських освітніх установ і семінарій, а також сімейні консультанти, подружжя і батьки двох синів - Юрій та Тетяна Соколовські розповідають про проєкт «9 тижнів до створення сім’ї» - онлайн-курс підготовки до шлюбу.
Хресна Дорога: 366 стояння

Хресна Дорога: 366 стояння

Молитва-роздуми працівників Національного офісу «Карітас-Спес Україна»
Читає: Тетяна Калініченко 
Музика:  Роман Григорів та Ілля Разумейко (використані фрагменти з опери-реквієму «Йов»)
Звукорежисер: Роман Люзан
Пустка, страх та осуд. Чому насправді Закхей виліз на дерево?

Пустка, страх та осуд. Чому насправді Закхей виліз на дерево?

Отець Валентин Матушевський коментує відомий євангельський епізод про Ісуса із Закхеєм (Євангеліє від Луки 19, 1-10).