6 січня Святий Престол об'явив ім'я нового ординарія Харьківсько-Запорізької дієцезії. В час великого інтерв'ю майбутній ієрарх розповів, як служив 5 років капеланом, неодноразово переживав обстріли дивом залишаючись живим. Повідав, коли востаннє плакав, сміявся, яку їжу любить найбільше, який девіз його майбутнього гербу і яку посаду з до сьогоднішнього дня обіймаючих (єпископський суддя, економ, директор дієцезіального відділення Карітас-спес Кам'янець-Подільскої дієцезії) вважає найважчою.
Нунцій Клаудіо Гуджеротті не дав часу для роздуму, отцю Павлу Гончаруку, потрібно було за лічені хвилини відповісти на запитання: "Ти згоден очолити Харьківсько-Запорізьку дієцезію, чи ні?"
"Від слів Нунція у мене стерпли ноги і руки! - Пригадує єпископ-номінант". - "Цілий каламбур в голові, шок! Особливо важко було, що рішення потрібно було приймати вже зараз! Все почало змішуватися: розум, відчуття, дух, серце почало калатати! З'явилася сильна напруга. Я сказав своє "так" за дві-три хвилини. Не знаю, як в інших випадках, чи дають час на роздуми? В моєму випадку відчув меседж від Бога, що Церква потребує. Думаю, два-три тижні нічого б не змінили! Коли відповів згодою, відчув велику радість!"
Триває час Великого посту, коли кожен християнин має більше часу присвячувати духовним практикам. Та чим вони відрізняються, сказати може далеко не кожен. Отець Міхал Бранкевич виправляє цю прогалину.
У своєму блозі відомий християнський медійник та громадський діяч Руслан Кухарчук звернув увагу суспільства, що в нових банкнотах все менше згадок про Бога. Чому таке трапляється і чи це засвідчує секуляризацію суспільства, говоримо з отцем Міхалом Бранкевичем.
У катехизі отець Міхал Бранкевич говорить про смерть Ісуса Христа, про значення його страждань для кожного з нас.
Отець Петро Франків розповідає про Великий піст, про головні помилки та як їх оминути.
Отець Міхал Бранкевич продовжує цикл передач про спасительну смерть Ісуса Христа.