В програмі "Наближаючись до православ'я" продовжується цикл під назвою "Таїнство смерті".
В цьому випуску говоримо про поминання померлих. Автор, отець Петро Лопатинський, розповідає про форми молитов за померлих, а також ви дізнаєтеся, в які дні і чому Православна Церква забороняє молитися за спочилих.
Всі чини поминання, окрім похорону, літургісти називають скороченим повторенням похорону. Йдеться про панахиду, парастас, літію. Якщо відбулося поховання, ми знаємо, що за душу померлого треба молитися. Древня Церква мислила трохи по-іншому. Якщо звернути увагу на надгробні написи, то там згадуються кілька варіантів: "Він, або вона жива", тобто є віра в те, що для людини, яка з Христом, смерті немає. Інший напис: "Моліться за мене". Ці написи навіть писалися на могилах мучеників, тих людей, які вважаються святими. В той період Церква не розрізняла померлих на святих канонізованих і святих не канонізованих.
В теперішніх реаліях за людину моляться до тих пір, поки Церква її не канонізує. І як тільки Церква цю людину визнає святою, то тоді вже звершується молитва до святого.
Брат-капуцин Сергій Воронюк в ранковій катехезі готує слухачів Радіо Марія до Адвенту. Зокрема катехит говрить про те, як в передріздвяний час змінюється Літургія. Також отець Сергій дає поради як глибоко пережити Адвент та порівнює його з Різдвяним постом у Східній Традиції.
Ця програма "У Ваших намірах" присвячена темі гідності і свободи. Отець Андрій Немченко роздумує над цими дарами.
Катехеза отця Віталія Козака з циклу "Молитва - як історія дружби". Пригадуємо, що автор говорить про духовний досвід та життя святої Терези від Ісуса.
Програма "Захристія" присвячена 100-річчю відновлення Сестер Студиток. Сестра Катерина Кіт розповідає історію чину, який розпочався 100 років тому поблизу Унева. У програмі ви також дізнаєтеся зворушливу історію монахині, яка, ризикуючи власним життям під час нацистської окупації, рятувала єврейських дівчат. Одна з цих дівчат згодом прийняла хрещення та стала монахинею, а сестра, яка їх переховувала, була вшанована титулом Праведника народів світу.
Брат менший, францисканець Андрій Немченко в програмі "У Ваших намірах" розповідає, чим запам'ятався блаженної пам'яті єпископ Броніслав Бернацький. Отець Андрій з єпископом знайомі давно, адже народилися в одній місцевості, потім перебували в одному ордені. "Єпископ з вигляду був серйозним і суворим, однак, перебуваючи з підлітками, часто сміявся", - згадує о. Андрій.