Слухати Радіо

18:00

Св.Літургія з храму св. Яна з Дуклі (Житомир)

В ефірі

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Школа лідерства

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

04:40

Біблійні читання

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

"Колядка - це благословення для кожної сфери життя. Не всі народи мають таке багатство", - координатор гурту "Київська Коляда", Оксана Собко

Оксана Собко, координатор гурту "Київська Коляда", розповідає про ініціативу колядування на площах міста Києва. Під час програми почуєте уривки колядок з різних регіонів, дізнєтеся, як відрізнити колядку від щедрівки та як відслідкувати походження різдвяної пісні.
Спільнота "Київська Коляда" створена, як місце зустрічі всіх киян: дітей і дорослих, які хочуть навчитися колядувати і щедрувати, водити Козу і Маланку, перейняти красиві і різноманітні колядки і щедрівки записані від носіїв етнічної культури нашого народу.
Підготовка у Школі коляди планується з 1 листопада - до кінця грудня: 2 місяці. 1 репетиція раз на тиждень - всього 8 репетицій, як 8 променів Зірки. Це не комерційний проєкт, невелика оплата може бути лише за винайм приміщення для репетицій. Після цього колядників чекає своєрідна "практика": спільна велика Коляда на Різдво 7 січня і щедрування на Щедрий Вечір 13 січня в центрі Києва, там, куди можна запросити друзів і знайомих, заспівати разом відомі колядки і щедрівки, і показати старовинні маловідомі. А далі можна нести свято у свої оселі, до своїх сусідів, на свої вулиці. На Різдво-2018 така Спільна Коляда трьох гуртів: Колядницького гурту "Зоряниця", співочих гуртів "Слово Жінки" та "Вулиця Володимира" та їх друзів віншувала і співала киянам на Софійській площі та в київському метро на станції Золоті Ворота, творила веселе свято з Козою, Маланкою і Василем, і була тепло сприйнята, знайшла не лише відгук в серцях Господарів, але й бажання багатьох слухачів навчитися таким колядкам і щедрівкам. Тому і створюється такий гурт, як "Київська Коляда", відкритий для всіх бажаючих і люблячих українську народну пісенну і традиційну різдвяну культуру.
Чому час залишається найбільшою цінністю на землі?

Чому час залишається найбільшою цінністю на землі?

У програмі "У Ваших намірах" монах-францисканець Андрій Немченко роздумує над темою часу. Людина не може час спробувати на смак, доторкнутися до нього чи хоча б його понюхати, але цінує його над усе. Протягом програми задумуємося над цінністю часу. Звучать запитання: чому у різних людей виділений різний час на перебування на землі, як Церква пояснює смерть дітей і чи слідкують за часом в Небі?
2025-06-05 00:00:00
"Як відобразити Бога у своєму житті?" - катехиза отця Віталія Козака

"Як відобразити Бога у своєму житті?" - катехиза отця Віталія Козака

Ця катехиза є продовженням циклу "Антропологія Едити Штайн". Йдеться про образ Божий у людині й про те, як відобразити Бога у своєму житті. Катехизу виголошує монах-кармеліт Віталій  Козак.
2025-06-04 00:00:00
"Я б дуже не хотів, щоб у Римі була колекція таких ікон, бо це говоритиме про те, що війна триватиме довго", - Олександр Клименко

"Я б дуже не хотів, щоб у Римі була колекція таких ікон, бо це говоритиме про те, що війна триватиме довго", - Олександр Клименко

В ефірі Радіо Марія - іконописець та співзасновник проєкту "Ікона на ящиках з-під набоїв: мистецтво, що перетворює смерть на життя", Олександр Клименко. Ця ініціатива, започаткована у 2014 році, має на меті розповідати про події в Україні за допомогою сакрального мистецтва, а саме ікон, які написані на ящиках та покришках, що зберігали боєприпаси. Продовж 11 років виставки цих ікон відбувалися в Європі, Північній Америці, а зараз є запрошення навіть до Африки. Неодноразово ікони з-під пензля пана Олександра були презентовані Папі Римському Франциску, а останній раз, коли Президент Зеленський відвідував Рим, таку ікону також отримав Папа Лев XIV.
2025-06-04 00:00:00
"Події Вознесіння не потрібні докази. Вознесінням Христос прославляє людське тіло", - о. Андрій Немченко

"Події Вознесіння не потрібні докази. Вознесінням Христос прославляє людське тіло", - о. Андрій Немченко

Отець Андрій Немченко в програмі "У Ваших намірах" роздумує над темою людського тіла, яке Христос у події Вознесіння прославляє. У програмі звучать питання: якщо Христос прославив людське тіло, то чому воно після смерті піддається тлінню, як буде відбуватися загальне воскресіння та куди Господь після Другого Пришестя вмістить усі тіла праведних, які померли від віку?
2025-05-29 00:00:00
"Застерігаю! Нашими виборами маніпулюють", - о. Віталій Козак

"Застерігаю! Нашими виборами маніпулюють", - о. Віталій Козак

Отець Віталій Козак продовжує у своїх катехизах говорити про Антропологію святої Едити Штайн. Ця катехитична наука присвячена темі: "Свобода і відповідальність - серце християнської особистості".
2025-05-28 00:00:00