Слухати Радіо

00:30

Катехиза

В ефірі

Недільні читання

01:40

Духовні читання

02:00

Непісні розмови

02:50

Біблійні читання

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:30

Житія святих

06:50

Ранкова молитва

07:00

Розарій

07:40

Годинки

08:00

Ранкова молитва

08:10

Святий дня

08:20

Біблійні читання

08:30

Недільні читання

09:00

Молитовна лінія

Малюючи образ, черниця нічого не їла, окрім Святого Причастя, потім перед образом зцілилася глухоніма дівчинка. Вона вказала на ікону, і сказала що тьотя на неї дмухнула.

Створено: 2020-05-08 00:00:00
Програма: Теотокос
Вашій увазі сімнадцята програма із циклу "Теотокос", яка присвячена чудотворним іконам України. Ідея цих програм ознайомити українців із надзвичайно великою духовною спадщиною, яку представляють ці святі зображеня. Кожна ікона має свою історію і відома численними чудесами і зціленнями. В цій програмі говоримо про ікону Божої Матері "Зглянься на покору". Автор програм - чернець Михайлівського Золотоверхого монастиря, ієромонах Михайло Карнаух.

Ікону Божої Матері «Зглянься на покору», що в київському Введенському монастирі, за переказами, намалювала княгиня, яка прийняла чернечий сан під іменем Марія. Малюючи образ, черниця нічого не їла, окрім святого причастя, і постійно благала Господа, щоб кожен, хто молитиметься перед цією іконою, утішився і визволився від скорбот. Ікона довгий час зберігалася в одного священика. Коли радянська влада його арештувала, образ потрапив до послушниці Феофанії у Введенський монастир. Коли у 1961 році влада закрила цю обитель, матушка Феофанія перейшла з іконою до Покровського монастиря. Там сталося перше диво. Дорослі залишили в келії глухоніму дівчинку. А коли повернулися — дитина говорила і чула. Вона казала, показуючи на ікону: «Тьотя на мене дмухнула». Невдовзі ікону передали до Введенського монастиря. З часом образ ніби потемнів і його вирішили почистити. Коли зняли скло — дух захопило з подиву. Ікона була чиста й барвиста, а на склі у вигляді негатива відбилося зображення Богородиці. Причому не на поверхні скла, а в товщі. Нині у храмі виставлена й чудотворна ікона, і скло з відбитком.


Бог вислухає наші прохання і завершить війну, - Тереза Гажійова

Бог вислухає наші прохання і завершить війну, - Тереза Гажійова

Тереза Гажійова зі спільноти «Світло Марії» у Меджуґор’є взяла участь у програмі Радіо Марія, присвяченій 44-й річниці об’явлень Діви Марії, яку нещодавно відзначали в Меджуґор’є.

На цій події були численні українські паломники, а очолив прощу єпископ Ян Собіло.

Тереза наголосила, що ці 44 роки — це час благодаті і надії. Вона прокоментувала останні три послання Богородиці, які були скеровані світу в один день, і заохотила українців не втрачати завзяття у молитві й вірі, що Бог вислухає наші прохання і завершить війну, як це вже було свого часу на Балканах, зокрема в Меджуґор’є, де об’явлення тривають і досі.

2025-07-03 00:00:00
"Паломництво вчить думати про Бога, і там відбувається багато навернень", - о.Андрій Немченко

"Паломництво вчить думати про Бога, і там відбувається багато навернень", - о.Андрій Немченко

Літо — це «гаряча» пора паломництв до відпустових місць.
У програмі «У Ваших намірах» отець Андрій Немченко ділиться роздумами про традицію паломництв.

Священник зауважує, що першим паломником в історії людства можна вважати Авраама — адже саме він, почувши голос Бога, вирушив у незнане, довірившись повністю Його Провидінню.

Отець Андрій також розмірковує над значенням слів «паломник» і «прочанин», підкреслюючи духовний зміст цих понять.

Маючи багаторічний досвід участі в піших прощах — до Бердичева, Чечельника та інших санктуаріїв — отець Андрій переконаний: хоча б раз у житті варто пройти пішки цей шлях. Бо паломництво — це не лише подорож у просторі, а насамперед шлях віри, довіри та особистої зустрічі з Богом.

2025-07-03 00:00:00
“Наше існування в Україні - це вимір чуда”, - с.Марія Слєпченко

“Наше існування в Україні - це вимір чуда”, - с.Марія Слєпченко

У програмі “Захристія” — сестра Марія Слєпченко з ордену сестер редемптористок кляузурових (затворницьких).
Ця гілка редемптористок в Україні існує лише дев’ять років, і наразі це єдиний монастир редемптористської духовності із затворницьким способом життя.

Під час програми ви дізнаєтеся про шлях реалізації мрії сестри Марії. Як розповідає настоятелька, на початку мало хто вірив, що така спільнота постане в Україні.
Проте одна розмова з монахом-єзуїтом стала вирішальною і зрушила справу з мертвої точки.

Сьогодні сестри мешкають у Львові, будують монастир і з надією дивляться в майбутнє.

2025-07-02 00:00:00
"Материнство - це не завжди про дітонародження", - о.Віталій Козак

"Материнство - це не завжди про дітонародження", - о.Віталій Козак

Чергова катехеза від монаха-кармеліта Віталія Козака.
Нагадаємо, отець Віталій вже пів року виголошує цикл катехез на тему «Антропологія святої Едити Штайн».

У цьому випуску слухачі дізнаються, що свята Тереза Бенедикта від Хреста (Едита Штайн) говорить про покликання до материнства та до духовного життя.
Катехит пояснює, чому ми часто помилково ототожнюємо материнство лише з дітонародженням, забуваючи про його глибший духовний вимір.

2025-07-02 00:00:00
"Якщо у священника немає духовного супроводу, його "з'їдять"біси", - о.Михайло Станчишин

"Якщо у священника немає духовного супроводу, його "з'їдять"біси", - о.Михайло Станчишин

До вашої уваги — катехеза монаха-єзуїта, отця Михайла Станчишина.
Отець Михайло вже понад два роки провадить цикл програм під назвою «На шляху до дружби з Ісусом». У черговому випуску він зосереджує увагу слухача на феномені духовного супроводу.

Автор пояснює, хто найперше потребує духовного проводу, і наголошує: саме через супровід можна навести, збудувати й поглибити живу дружбу з Ісусом Христом.

2025-07-01 00:00:00