Слухати Радіо

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

В ефірі

Трансляція св. Літургії із парафії Піднесення Хреста (Київ)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Духовні читання

23:00

Слово на кожен день

23:45

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Католицька енциклопедія

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

"Маємо бути покірними вівцями, а не бездушним стадом, яке ведуть на забій!" - Віталій Козак

Створено: 2022-10-28 00:00:00
Програма: Катехиза
Того часу проходив Ісус містами й селами, і навчав, ідучи в Єрусалим. Сказав Йому хтось: «Господи, чи мало є тих, які спасаються?» Він відповів їм: «Силкуйтесь увійти через вузькі двері, бо багато хто, кажу вам, буде намагатися ввійти, та не зможе. Коли ж встане Господар і замкне двері, ви станете знадвору й будете стукати у двері, кажучи: “Господи, відчини нам!” А Він у відповідь скаже вам: “Я не знаю вас, звідки ви є”. Тоді почнете казати: “Ми їли й пили перед Тобою, і Ти навчав на наших площах”. А Він відповість вам і скаже: “Я не знаю вас, звідки ви. Відступіть від Мене всі, які чините беззаконня”. Там буде плач і скрегіт зубів, коли побачите Авраама, Ісаака, Якова й усіх пророків у Царстві Божому, а себе — вигнаними геть. І прийдуть зі сходу, із заходу, з півночі, з півдня і сядуть у Царстві Божому. І ось, є останні, які будуть першими, і є перші, які будуть останніми» (Лк 13, 22-30).
Роздумуємо над Словом Божим на середу XXX звичайного тижня та прямуємо разом з Ісусом до Єрусалиму, щоб знайти Господа у своєму житті та виконати Його волю.

Слухаючи Слово Боже кожного дня, ми отримуємо велику підтримку від Господа та розуміємо наскільки це Слово є живим і діяльним у нашому житті. "Щоб проголошувати Слово Боже - ним потрібно жити!" - заохочує отець Віталій Козак.
Ілюзія спасителя: чому людство постійно шукає собі Месію?

Ілюзія спасителя: чому людство постійно шукає собі Месію?

У десятій катехезі циклу «Людина на межі між Богом та безоднею» отець Віталій Козак розмірковує над небезпечним прагненням людства знайти сильного рятівника, який наведе порядок у часи хаосу та страху. На прикладі роману «Дюна» Френка Герберта священик показує, що навіть обраний і харизматичний лідер може привести не лише до надії, але й до фанатизму, війни та руйнування.
2026-05-13 00:00:00
Фатіма, абортивна ментальність Росії та війна в Україні: Духовне коріння світової кризи

Фатіма, абортивна ментальність Росії та війна в Україні: Духовне коріння світової кризи

13 травня — дата, яка символічно об'єднує португальське селище Фатіма, площу Святого Петра у Ватикані та долю сучасної України. Чому замах на Папу Йоана Павла ІІ та агресія Росії проти України мають спільне метафізичне коріння? У цій статті, заснованій на катехезі отця Романа Лаби, ми розглядаємо «помилки Росії» не лише як політичну ідеологію, а як глибоку духовну патологію — «абортивну ментальність», що намагається знищити суб’єктність цілих народів.
2026-05-13 00:00:00
"Бог не сотворив нас для того, щоб ми вмирали", - о.Міхал Бранкевич

"Бог не сотворив нас для того, щоб ми вмирали", - о.Міхал Бранкевич

Що єднає земну й небесну Церкву? Чому святі, будучи в Небі, можуть випрошувати благодаті для нас? Отець Міхал Бранкевич, духівний наставник дієцезіальної місійної семінарії «Redemptoris Mater», продовжує цикл катехиз про сопричастя Святих, яке допомагає нам вірити у вічне життя, та у цій програмі знайомить із трьома станами Церкви.
2026-05-12 00:00:00
"Не готові захищати віру, тому що не знаємо її", - о.Віталій Храбатин

"Не готові захищати віру, тому що не знаємо її", - о.Віталій Храбатин

Гілберт Кійт Честертон у свої книзі "Вічна людина" звертається до тих, хто має можливість відкрити "розумність віри" і побачити перспективу життя. Отець Віталій Храбатин, референт Пасторально-міграційного відділу Патріаршої курії, запрошує до роздумів про дім і шлях віри на основі книги англійського письменника.
2026-05-08 00:00:00
"Інша б злякалась і втекла, вістка б не здійснилась й Ангел полетів би далі", - о.Йосиф Щур

"Інша б злякалась і втекла, вістка б не здійснилась й Ангел полетів би далі", - о.Йосиф Щур

У нашому щоденному житті важливо вчасно сказати Богові "так". На прикладі Тієї, яка не готувалася до приходу Архангела, але одразу змогла дати відповідь, приймаючи Божу волю. Отець Йосиф Щур, ігумен монастиря отців Василян у м. Києві, запрошує до роздумів про власні відповіді і вибори, занурюючись думками у значимість Пресвятої Діви Марії, яку Бог обрав задля втілення Його задуму.
2026-05-07 00:00:00