Слухати Радіо

03:00

Меса

В ефірі

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Меса

07:40

Дитяча катехиза

08:00

Святий дня

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Хресна Дорога

13:00

Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)

Матері довідувалися, що їх син священик тоді, коли приходили на Службу Божу і бачили його в ризах

Створено: 2017-05-30 00:00:00
Програма: Захристія

В програмі "Захристія" згадуємо часи гонінь на Церкву. Час, коли Україна і її духовність гартувалися. Конкретніше поговоримо про чернецтво в часи заборони і переслідування Церкви.

Станом на 1946 рік в УГКЦ було дев’ять чернечих спільнот: одна із них - це спільнота сестер Чину Святого Василія Великого, з якою маємо розмову. Це будуть спогади чотирьох черниць, які пам’ятають часи підпілля

Підпільна Церква поєднується із мужністю, витривалістю і конспірацією. Черниці не могли говорити нікому про те, що приймають обіти. Це було важко. Вони працювали на світських роботах. Черниці не носили габіти, ходили як звичайні дівчата, але одягались скромно. Часто сестри, керуючись мудрістю в провокативних розмовах з КДБистами, давали такі відповіді, що ті поверталися без фактів і висміяними. Часто бувало так, що навіть батьки не знали про те, що їхня донька іде до монастиря, бо це був великий ризик.
Християнський погляд на час та історію

Християнський погляд на час та історію

У черговій катехезі на хвилях Радіо Марія священник Римсько-католицької Церкви о. Марек Рудзь роздумує над християнським розумінням часу й історії. Говорячи про поняття хроносу і кайросу, він запрошує побачити в часі не лише плин подій, а простір Божої дії та благословення.
2026-01-02 00:00:00
Христос у світлі ікони: між Різдвом і Страстями

Христос у світлі ікони: між Різдвом і Страстями

У програмі «У ваших намірах» монах-францисканець о. Андрій Немченко розкриває багатство образів Ісуса Христа — від Немовляти в яслах до Розп’ятого і Милосердного. Через ікони Сходу і Заходу, зокрема «Недрімаюче око», Пантократора із Синаю та хрест Сан-Дам’яно слухачі запрошуються до глибшого розуміння та живої зустрічі з Христом.
2026-01-02 00:00:00
Марія — Мати Христа і Мати Церкви: шлях смирення, чистоти й миру. Катехеза отця Андрія Немченка

Марія — Мати Христа і Мати Церкви: шлях смирення, чистоти й миру. Катехеза отця Андрія Немченка

1 січня, в Урочистість Пресвятої Богородиці — найдавніше Марійне свято Церкви та Всесвітній День Миру — отець Андрій Немченко на хвилях Радіо Марія виголосив катехезу на тему «Марія, Мати Христа, Мати Церкви». Спираючись на вчення святих отців, зокрема святого Амвросія Медіоланського, священник показує Марію як живий образ внутрішньої гармонії, духовної зрілості та дружби з Богом.
2026-01-01 00:00:00
"Я можу робити те, що мені подобається, і одночасно проповідувати. А це - добра справа". - Іван Чуприн 14 років.

"Я можу робити те, що мені подобається, і одночасно проповідувати. А це - добра справа". - Іван Чуприн 14 років.

У програмі "У ваших намірах" про сміливість молодого покоління ділитися живою вірою через творчість поговорили з отцем-паллотином Вальдемаром Павелецем та Іваном Чуприном, який у свої 14 років представив авторську християнську пісню "Увіруй" в ефірі Радіо Марія.
2025-12-31 00:00:00
«Не треба бути ідеальним, щоб прийти до Церкви»: молодь про свій голос, пошук і майбутнє

«Не треба бути ідеальним, щоб прийти до Церкви»: молодь про свій голос, пошук і майбутнє

У програмі «У ваших намірах» на Радіо Марія прозвучав голос молоді — щирий, живий. Денис Коновалов, член молодіжної ради при Комісії Душпастирства Молоді РКЦ заохочує не боятися Церкви, бо «це місце не для ідеальних, а для тих, хто шукає підтримки і робить маленький крок назустріч».
2025-12-26 00:00:00