Слухати Радіо

Зараз в ефірі

04:20

Святий дня

В ефірі

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Меса

07:40

Дитяча катехиза

08:00

Святий дня

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Хресна Дорога

13:00

Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:40

Дитяча катехиза

"Момент пробудження життя - відбився і на традиції писання писанок до Різдва" - Зоя Сташук

  Ми всі звикли вважати, що писанки - традиційний атрибут саме великодніх свят. Але, виявляється, не все так просто. Зоя Вікторівна Сташук - майстриня з писанкарства, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України, заслужений майстер народної творчості України розповіла про традицію різдвяної писанки.
  Писанки завжди були символом початку життя, народження нового, саме тому вони чи не найкраще символізують Різдво. Перед Різдвом писали писанки з зображенням восьмираменної зірки. Писанки вішали на дідуха. На Різдво писанки не виносили з хати, їх вішали на дідуха, а після свята - ховали до скрині. А коли починали сіяти поле - їх закопували по чотирьох краях поля, щоб забезпечити гарний врожай та плодороддя.
  Різдвяна писанка виконується лише в червоному кольорі, зірка на ній - білого кольору. Фарбувалась природніми фарбниками.
  Сьогодні традицію різдвяної писанки відновлюють народні майстрині на Віниччині,  та Київщині.  На сьогодні психологи звертають увагу, що писанка має терапевтичну дію на діток, які мають психічні відхилення.
  З яким настроєм варто писати писанку, де навчитись писанкарству - розповіла Зоя Вікторівна в програмі "Християнство сьогодні"
Як живуть українці в Америці? Розповідає отець Ілля Мамчак

Як живуть українці в Америці? Розповідає отець Ілля Мамчак

Повернувшись із США, ієромонах Студійського уставу УГКЦ отець Ілля Мамчак розповів про католицьку церкву і життя вірних.


Покрова - свято Богородиці та українських героїв

Покрова - свято Богородиці та українських героїв

Що Україна святкує 14 жовтня? Хто такі герої і чи знаємо ми їх імена? Чому історія нашої країни важка і не завжди однозначна?
У спілкуванні з істориком Віктором Заславським шукали відповіді на ці та інші важливі запитання. Гість назвав імена героїв, яких варто знати нам та вчитися у них любові до України, серед них: Вільгельм Габсбург, Роман Дашкевич, Едвард Козак, генерал Удовиченко.
Любомиру Гузару встановили перший пам'ятник у світі

Любомиру Гузару встановили перший пам'ятник у світі

У вечірній програмі спілкувалися з Тетяною Довгань, координаторкою з медійних питань проекту "Прилучитися до Великого", заступницею директора телеканалу "Доба". Гостя розповіла про відкриття пам'ятника Любомиру Гузару у Вінниці, організацію "Тижня Патріарха Любомира Гузара" та осіб, які долучилися до створення проектів, заходів і скульптури на честь Блаженнішого.
"За останні 10 років Києво-Житомирська Дієцезія найбільше розвинулася", - отець Домінік Яцков

"За останні 10 років Києво-Житомирська Дієцезія найбільше розвинулася", - отець Домінік Яцков

Святкуючи 700-річчя відновлення Києво-Житомирської Дієцезії, у вечірній програмі спілкувалися з отцем ліцензіатом Домініком Яцковим, викладачем Городоцької Вищої духовної семінарії Святого Духа та настоятелем парафії святого Йосифа в Городку.

Як римо-католики будували храми святого Миколая та святого Олександра у Києві?

Як римо-католики будували храми святого Миколая та святого Олександра у Києві?

Готуючись до святкування 700-річчя відновлення Києво-Житомирської дієцезії спілкувалися із істориком Віктором Заславським про історичні події, у результаті яких у столиці України було побудовано римо-католицькі храми святого Миколая та святого Олександра.
Гість розповів про роль святинь в українському національному відродженні та загалом історії України.