Слухати Радіо

14:00

Пісня Перемоги

В ефірі

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:10

Розарій

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Житія святих

23:00

Акафіст

23:40

Святий дня

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

На жаль наше покоління пізнає Бога через війну

Створено: 2015-09-08 00:00:00
Програма:
Гість:
В ефірі Радіо Марія спілкувались з головним капеланом Львівської Архідієцезії, отцем Іваном Зайцем. Темою розмови було капеланство в тилу, що на думку отця є не менш важливим, чим капеланство на передовій.
- Людина, котра має стояти перед обличчям війни, потребує духовної основи, котра являється інерційним поштовхом в подальшому, - говорить капелан.  Солдат, котрий спілкувався із священником в часі підготовки, і отримував від нього настанови, війну сприймає трохи по іншому, наприклад, втрачається страх, зростає віра в перемогу.    На жаль багатьом військовим прийшлося знайомитися з Богом через війну. - Із мого досвіду капеланства, - ділиться отець, я вивів для себе теорему:"Чим ближче відчуваєш присутність смерті, тим ближче відчуваєш Бога"  
"Сатана боїться того, хто на собі робить знак Хреста", - о.Андрій Немченко

"Сатана боїться того, хто на собі робить знак Хреста", - о.Андрій Немченко

У катехезі на «Радіо Марія» отець Андрій Немченко говорить про П’ятидесятницю як момент, коли Дух Святий не лише зійшов на апостолів, а й творить життя Церкви. Це розмова про повноту Божої присутності, яка робить людину храмом і дає силу жити вірою щодня.
2026-04-23 00:00:00
Чому більшість уявлень про священника є стереотипами?

Чому більшість уявлень про священника є стереотипами?

У програмі «У ваших намірах» брат-францисканець Андрій Немченко розмірковує про те, яким насправді має бути священник і чому уявлення мирян часто не збігаються з реальністю. Чи обов’язково священник має бути “єлейним”, і чи заважає суворість або темперамент дорозі до святості?
2026-04-23 00:00:00
Користати час — це вірити, як коротке життя відкриває вічність

Користати час — це вірити, як коротке життя відкриває вічність

Отець Григорій Рогацький у катехезі на Радіо Марія роздумує над тим, як віра проявляється у щоденному використанні часу, звертаючись до євангельського діалогу Ісуса з жінкою-хананянкою. На прикладі Йосипа Сліпого та Любомира Гузара священник показує, як прожите життя стає відповіддю Богові і визначає вічність.
2026-04-22 00:00:00
П’ять кроків до життя в Дусі Святому: як перестати рятувати себе самому

П’ять кроків до життя в Дусі Святому: як перестати рятувати себе самому

У своїй катехезі сестра Божена Новоселець говорить про конкретний шлях відкриття на Святого Духа, спираючись на Діяння апостолів. Це не лише про віру, а про новий спосіб існування, в якому людина перестає бути «власним спасителем» і починає жити силою Божою.
2026-04-16 00:00:00
Чому християни шукають чудес і знаків більше, ніж Христа?

Чому християни шукають чудес і знаків більше, ніж Христа?

У програмі «У Ваших намірах» отець Андрій Немченко розмірковує над тим, чому віруючі часто надають більшого значення чудотворним іконам і святиням, ніж Євхаристії. Розмова торкається небезпечної межі між справжнім вшануванням і духовною залежністю від чудес.
2026-04-16 00:00:00