Слухати Радіо

12:00

Ангел Господній

В ефірі

Пісня Перемоги

13:00

Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В Родині Радіо Марія

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:10

Новини

17:20

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з храму св. Яна з Дуклі (Житомир)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Духовні читання

"На жаль, в нашій країні багато тих, хто про Христа нічого не чув", - отець Юрій Блажиєаський

На днях в УГКЦ відбулася важлива подія, а саме освячення нового храму в м. Славутич. На сьогодні це сама найпівнічніша парафія УГКЦ. На цьому освяченні був присутній редактор журналу "Скинія" - отець Юрій Блажиєвський. І саме ця подія стимулювала нас сьогодні поговорити про місійність на теренах України
Якщо говорити про місійність на території України, то тут не йдеться про якусь традиційну концепцію проповіді, де потрібно розповідати про конкретні речі, про які наш народ ніколи не чув. В цьому контексті під терміном місійність мають розумітися прості правила. Кожен християнин покликаний до місійності, тому не треба, щоб зараз півкраїни все кинули і поїхали до Африки. Та все ж, на жаль, в нашій країні багато тих, хто про Христа ніколи не чув, або чув та не те, що мав би почути. Не кажучи про сусідів і співробітників, місіонером можна бути у власній родині. Варто усвідомити, що незалежно від географії скрізь знайдуться люди, які потребують проповіді Христа і навіть в Римі чи Ватикані.
"Любов сильніша за страх", - о.Віталій Козак

"Любов сильніша за страх", - о.Віталій Козак

У двадцятій катехезі циклу «Людина на межі між Богом і безоднею» о. Віталій Козак розмірковує над темою «Любов сильніша, ніж страх», запрошуючи слухачів шукати внутрішню свободу та вчитися мислити самостійно, а не лише під впливом інформаційного шуму. Священник наголошує, що саме внутрішня свобода стає тим простором, де людина може по-справжньому зустрітися з Богом.
2026-07-22 00:00:00
Чому Богородиця протягом століть являється простим людям і найчастіше приходить у важкі моменти історії?

Чому Богородиця протягом століть являється простим людям і найчастіше приходить у важкі моменти історії?

У ранковій катехезі отець Вальдемар Павелець говорить про об’явлення Богородиці — в Люрді, Фатімі та Меджугор’ї — та про один незмінний заклик Марії: молитися і слухати Ісуса Христа.
2026-07-16 00:00:00
Із мозолями, труднощами й молитвою за мир: паломництво Шепетівка – Бердичів триває

Із мозолями, труднощами й молитвою за мир: паломництво Шепетівка – Бердичів триває

У програмі «У Ваших намірах» — репортаж із другого дня паломництва Шепетівка – Бердичів, яке щороку організовують брати-францисканці. Почуємо отця Андрія Немченка та провінціала отця Бенедикта Свідерського про труднощі й радості дороги, особливий ювілей францисканської родини та молитву паломників за мир в Україні.
2026-07-16 00:00:00
Внутрішній простір свободи: як залишитися вільним, коли зовнішню свободу відібрано?

Внутрішній простір свободи: як залишитися вільним, коли зовнішню свободу відібрано?

У дев’ятнадцятій катехезі циклу «Людина між Богом і безоднею» отець Віталій Козак роздумує про внутрішній простір свободи та людей, які, втративши свободу зовнішню, не дозволили зламати свою совість, віру й здатність чинити добро. Чи може людина залишатися вільною посеред тиску, ув’язнення та найжорстокішої системи?
2026-07-15 00:00:00
Чи можуть вірні Католицької Церкви в Україні вважати себе спадкоємцями Володимирового хрещення?

Чи можуть вірні Католицької Церкви в Україні вважати себе спадкоємцями Володимирового хрещення?

У програмі «Захристія» говоримо з релігієзнавицею Ольгою Володимирівною Недавньою про князя Володимира — хрестителя Русі-України, державотворця і постать, яка понад тисячу років залишається важливою для української історичної пам’яті. Чому саме 15 липня Україна відзначає День державності, як у різні часи сприймали Володимира, чи було хрещення насильницьким, і чи може Католицька Церква в Україні вважати себе спадкоємицею Володимирового хрещення?
2026-07-15 00:00:00