Слухати Радіо

22:40

Духовні читання

В ефірі

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Розмова з екзорцистом

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

02:50

Біблійні читання

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Житія святих

06:50

Ранкова молитва

07:00

Меса

08:00

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

На Львівщині є лавра, де чудодійне джерело виходить прямо з-під фундаменту храму

В світі існує сім лавр, із них чотири в Україні. Наша Земля надзвичайно багата на християнські святині. В цій програмі говоримо про одну з них, Свято-Успенську Унівську лавру, яка знаходиться під юрисдикцією УГКЦ. Ця лавра має дві унікальні святині, які через численні чудеса притягують надзвичайну кількість прочан з цілого світу
Переважно в українських ЗМІ говориться, що в нас в Україні три лаври. Та забувають, що на Львівщині монастир, який має досить давню історичну традицію. Археологічні розкопки показують, що монаше життя почалося ще за Галицько-Волинської Держави. Перші чернечі келії були викопані в землі, а починаючи з ХІІІ століття починають будувати дерев'яні монастирські споруди. Головним жертводавцем монастиря був галицький князь Лев Данилович, на честь якого був заснований Львів. Це відомо з пом'яника, в якому записаний ввесь рід Галицьких.
«Надмірна набожність без любові до ближніх може стати духовною ілюзією», — брат Андрій

«Надмірна набожність без любові до ближніх може стати духовною ілюзією», — брат Андрій

У програмі «У Ваших намірах» на хвилях Радіо Марія брат Андрій, францисканець, розмірковує про небезпеку надмірної набожності, яка може віддаляти людину від її справжнього покликання. На прикладі жінки, яка занедбує свою сім’ю, але надзвичайно активна в парафіяльному житті, священник пояснює, чому така побожність не відповідає Божій волі.
2026-07-23 00:00:00
«Бути назореєм — означає жити не за ментальністю цього світу»: отець Гжегож Вавжиняк про покликання Самсона

«Бути назореєм — означає жити не за ментальністю цього світу»: отець Гжегож Вавжиняк про покликання Самсона

У черговій катехезі циклу духовного паломництва до Святої Землі отець Гжегож Вавжиняк розглядає постать Самсона крізь призму покликання назорея. Священник пояснює, що означало бути посвяченим Богові, чому Самсон зазнав поразки та проводить паралель між старозавітними назореями і юродивими Христа ради.
2026-07-23 00:00:00
"Любов сильніша за страх", - о.Віталій Козак

"Любов сильніша за страх", - о.Віталій Козак

У двадцятій катехезі циклу «Людина на межі між Богом і безоднею» о. Віталій Козак розмірковує над темою «Любов сильніша, ніж страх», запрошуючи слухачів шукати внутрішню свободу та вчитися мислити самостійно, а не лише під впливом інформаційного шуму. Священник наголошує, що саме внутрішня свобода стає тим простором, де людина може по-справжньому зустрітися з Богом.
2026-07-22 00:00:00
Чому Богородиця протягом століть являється простим людям і найчастіше приходить у важкі моменти історії?

Чому Богородиця протягом століть являється простим людям і найчастіше приходить у важкі моменти історії?

У ранковій катехезі отець Вальдемар Павелець говорить про об’явлення Богородиці — в Люрді, Фатімі та Меджугор’ї — та про один незмінний заклик Марії: молитися і слухати Ісуса Христа.
2026-07-16 00:00:00
Із мозолями, труднощами й молитвою за мир: паломництво Шепетівка – Бердичів триває

Із мозолями, труднощами й молитвою за мир: паломництво Шепетівка – Бердичів триває

У програмі «У Ваших намірах» — репортаж із другого дня паломництва Шепетівка – Бердичів, яке щороку організовують брати-францисканці. Почуємо отця Андрія Немченка та провінціала отця Бенедикта Свідерського про труднощі й радості дороги, особливий ювілей францисканської родини та молитву паломників за мир в Україні.
2026-07-16 00:00:00