Слухати Радіо

08:30

Годинки

В ефірі

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

12:20

Розарій

13:00

Свята Літургія з церкви Різдва Богородиці (Львів)

14:00

Пісня Перемоги

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:10

Розарій

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)

19:00

Молитовна лінія

"На війні відчув себе безсмертним! Мене обстрілювали, підривали; до мене «прилітало і свистіло», але я постійно відчував Божий захист!" - отець Макарій Дядюсь

Храм парафії Святого Миколая Чудотворця у Волновасі, де настоятель та капелан ПЦУ отець Макарій Дядюсь, окупанти майже знищили. Поранений священник зараз знаходиться у рідному Луцьку. Душпастир має багату на події біографію, у якій вистачить приголомшливих історій не на один том мемуарів.


Отець Макарій Дядюсь засвідчив, що у Волновасі було багато зрадників, які наводили окупантів на патріотів України. Частина поліцейських перейшли на сторону так званої "ДНР" і тепер служать на боці орків.


"Сьогодні у місті немає води, електрики і їжі. Якщо не звільнимо Волноваху найближчим часом - там може початися самий натуральний ГОЛОД. 
Окупантам всеодно, як люди будуть виживати!" - розповів отець Макарій Дядюсь.


Мовчазний крик Максима Ісповідника: ціна вірності Христу

Мовчазний крик Максима Ісповідника: ціна вірності Христу

У циклі про духовне життя отець Сворад Дуда розповідає про найбільших містиків, чий шлях лежав через муки. У конкретній передачі значною мірою мова йшла про святого Максима Ісповідника.
2025-10-19 00:00:00
Святий Дух є нашим життям!

Святий Дух є нашим життям!

Отець Міхал Бранкевич проводить детальний аналіз герменевтики Святого Духа, пояснюючи, як Дух вдихає життя в Церкву і впливає на спасіння.
2025-10-19 00:00:00
Страсті Христові - 2. Мел Гібсон замінив весь акторський склад! В головній ролі - Яакко Охтонен

Страсті Христові - 2. Мел Гібсон замінив весь акторський склад! В головній ролі - Яакко Охтонен

У Римі розпочалися зйомки довгоочікуваного продовження фільму «Страсті Христові», який отримав назву «Воскресіння Христа» (The Resurrection of the Christ). Режисером і продюсером проекту знову виступає Мел Гібсон, проте головну роль цього разу виконає фінський актор Яакко Охтонен, який замінить Джима Кевізела.
2025-10-19 00:00:00
Окупант явно хворий на... комплекс жертви!

Окупант явно хворий на... комплекс жертви!

Отець Міхал Бранкевич обговорює з журналістом Іваницьким Сергієм проблему віктимності (комплекс жертви). Чим цей феномен небезпечний?
2025-10-19 00:00:00
Любов - це ПЕРШИЙ дар Святого Духа!

Любов - це ПЕРШИЙ дар Святого Духа!

Отець Міхал розглядає місію Святого Духа і Церкви в контексті останніх часів. Священник підкреслює значення П'ятидесятниці як духовної Пасхи.
2025-10-19 00:00:00