Слухати Радіо

15:40

Дитяча катехиза

В ефірі

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:10

Новини

17:20

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія зі Санктуарію св.Йосифа (Гнівань)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Духовні читання

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Розмова з екзорцистом

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

Найбільша трудність в чернецтві. Гроші в Церкві. Розкішне життя віруючих. Християнський “ТікTок” (відео-версія на YouTube)

Отець Михайло Карнаух, чернець із Золотоверхого Монастиря, в ефірі Радіо Марія відповів на найбільш турбуючі суспільство запитання. Зокрема обговорюється тема грошей в Церкві, релігійна розкіш, забобони, та чернецтво і “ТікTок”.
  • Виклики Церкви. Всеправославний Собор;
  • Питання грошей в Церкві. Чому усі проповіді зосереджені на бідності, а під храмами так багато коштовних авто?
  • Надмірність церковної розкоші. Сидіння в храмах ПЦУ;
  • ”Господині” в храмах;
  • ”Православні забобони”;
  • Чи варто вірити в магію, чи впливають магічні обряди на практикуючих християн?
  • Чи довіряє Церква своїх вірян психології?
  • Що Православна Церква каже про екозапліднення?
  • Чернецтво у Православ’ї, і його найважчі сторони;
  • Православний чернець і "Тікток";
  • Гроші ченця, де він їх бере, і куди тратить;

«Коли архієпископ побачив цей храм, до стадіону вже не поїхали»: отець Орест Фредина про історичну зустріч Івана Павла ІІ з молоддю на Сихові

«Коли архієпископ побачив цей храм, до стадіону вже не поїхали»: отець Орест Фредина про історичну зустріч Івана Павла ІІ з молоддю на Сихові

Настоятель парафії Різдва Пресвятої Богородиці у Львові отець Орест Фредина розповів, як 25 років тому майже випадково саме Сихівський храм став місцем зустрічі святого Івана Павла ІІ з українською молоддю. У програмі йшлося про підготовку до візиту Папи, його послання молодим людям, вплив паломництва на розвиток УГКЦ та святкування 25-ї річниці цієї історичної події.
2026-06-19 00:00:00
«Молитва як подих душі: шлях людини до живого спілкування з Богом»

«Молитва як подих душі: шлях людини до живого спілкування з Богом»

У ранковій катехезі отець Андрій Немченко розмірковував про сутність молитви та її значення в житті християнина. Священник пояснив, чому молитва є Божим даром, як вона допомагає переживати труднощі, дякувати за отримані благодаті та підтримувати живий зв’язок із Господом.
2026-06-18 00:00:00
Храм — це не просто будівля: чому святині є особливим місцем Божої присутності?

Храм — це не просто будівля: чому святині є особливим місцем Божої присутності?

У програмі «У Ваших намірах» брат-францисканець Андрій Немченко розповів про біблійні витоки вшанування святих місць — від жертовника Авраама і скинії Заповіту до Єрусалимського храму та сучасних християнських святинь. Розмова також торкнулася значення освячення храмів і болючої теми пошкодження Великої Успенської церкви Києво-Печерської лаври внаслідок російської атаки.
2026-06-18 00:00:00
«Внутрішній Месія»: о. Віталій Козак про спокусу контролювати людей і майбутнє

«Внутрішній Месія»: о. Віталій Козак про спокусу контролювати людей і майбутнє

«У кожному з нас живе маленький Месія, який прагне контролювати людей, події та майбутнє». У п’ятнадцятій катехезі циклу «Людина між Богом та безоднею» о. Віталій Козак розмірковує над темою «Внутрішній Месія» крізь призму роману Френка Герберта «Дюна».
2026-06-17 00:00:00
"Я був свідком чудес під час візиту Папи до України", - єпископ Станіслав Широкорадюк

"Я був свідком чудес під час візиту Папи до України", - єпископ Станіслав Широкорадюк

«Було багато перешкод, але Господь провадив нас, і візит святого Папи Івана Павла ІІ до України став подією, яка змінила серця тисяч людей», — згадує єпископ Станіслав Широкорадюк у програмі «Захристія», присвяченій 25-й річниці історичного паломництва Понтифіка до нашої держави. Також Владика ділиться роздумами про пошкодження Великої Успенської церкви Києво-Печерської лаври, порівнюючи радість від освячення нової вежі Саграда Фамілія в Барселоні з болем за українські святині, що потерпають від війни.
2026-06-17 00:00:00