Слухати Радіо

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

В ефірі

Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Духовні читання

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Розмова з екзорцистом

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

02:50

Біблійні читання

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

"Найважливішу роль у моєму покликанні відіграла мама, вона завжди молилась в цьому намірі", - Владика Йосафат Мощич

Створено: 2017-11-15 00:00:00
Програма: Захристія

Буковина готується до історичної події: 18 листопада відбудеться інтронізація першого єпископа новоствореної Чернівецької єпархії - Йосафата Мощича. В цій програмі його преосвященство ділиться зі слухачами Радіо Марія про себе, про першочергові плани і те, як Чернівці готуються зустріти на цій урочистій події Главу УГКЦ, Верховного архієпископа Святослава Шевчука. 

"Стати священиком - це було бажання, яке прокинулося в 7-му класі. І з часом це покликання поволі розвивалось. Служив біля священика в Святилиші, пройшов катехитичні курси і після 11-го класу вирішив таки вступити в семінарію до Івано-Франківська. Це покликання вимолила моя мама, вона навіть перед іспитами поїхала до семінарії, щоб дізнатися, які там умови вступу", - ділиться Владика Йосафат.
Християнський погляд на час та історію

Християнський погляд на час та історію

У черговій катехезі на хвилях Радіо Марія священник Римсько-католицької Церкви о. Марек Рудзь роздумує над християнським розумінням часу й історії. Говорячи про поняття хроносу і кайросу, він запрошує побачити в часі не лише плин подій, а простір Божої дії та благословення.
2026-01-02 00:00:00
Христос у світлі ікони: між Різдвом і Страстями

Христос у світлі ікони: між Різдвом і Страстями

У програмі «У ваших намірах» монах-францисканець о. Андрій Немченко розкриває багатство образів Ісуса Христа — від Немовляти в яслах до Розп’ятого і Милосердного. Через ікони Сходу і Заходу, зокрема «Недрімаюче око», Пантократора із Синаю та хрест Сан-Дам’яно слухачі запрошуються до глибшого розуміння та живої зустрічі з Христом.
2026-01-02 00:00:00
Марія — Мати Христа і Мати Церкви: шлях смирення, чистоти й миру. Катехеза отця Андрія Немченка

Марія — Мати Христа і Мати Церкви: шлях смирення, чистоти й миру. Катехеза отця Андрія Немченка

1 січня, в Урочистість Пресвятої Богородиці — найдавніше Марійне свято Церкви та Всесвітній День Миру — отець Андрій Немченко на хвилях Радіо Марія виголосив катехезу на тему «Марія, Мати Христа, Мати Церкви». Спираючись на вчення святих отців, зокрема святого Амвросія Медіоланського, священник показує Марію як живий образ внутрішньої гармонії, духовної зрілості та дружби з Богом.
2026-01-01 00:00:00
"Я можу робити те, що мені подобається, і одночасно проповідувати. А це - добра справа". - Іван Чуприн 14 років.

"Я можу робити те, що мені подобається, і одночасно проповідувати. А це - добра справа". - Іван Чуприн 14 років.

У програмі "У ваших намірах" про сміливість молодого покоління ділитися живою вірою через творчість поговорили з отцем-паллотином Вальдемаром Павелецем та Іваном Чуприном, який у свої 14 років представив авторську християнську пісню "Увіруй" в ефірі Радіо Марія.
2025-12-31 00:00:00
«Не треба бути ідеальним, щоб прийти до Церкви»: молодь про свій голос, пошук і майбутнє

«Не треба бути ідеальним, щоб прийти до Церкви»: молодь про свій голос, пошук і майбутнє

У програмі «У ваших намірах» на Радіо Марія прозвучав голос молоді — щирий, живий. Денис Коновалов, член молодіжної ради при Комісії Душпастирства Молоді РКЦ заохочує не боятися Церкви, бо «це місце не для ідеальних, а для тих, хто шукає підтримки і робить маленький крок назустріч».
2025-12-26 00:00:00