Слухати Радіо

01:40

Духовні читання

В ефірі

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

04:40

Біблійні читання

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Меса

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Ангел Господній

"Навіть за гріх одного християнина Церква зобов'язана перепросити", - о.Міхал Бранкевич

В ці дні Папа Франциск перебуває з архіпастирським візитом у Канаді. Під час зустрічі з корінними жителями Святіший Отець попросив прощення за роль Церкви в системі шкільних інтернатів для тубільців. Під час спілкування з отцем Міхалом Бранкевичем задаємося запитанням:"Чи не втрачає Церква авторитету через визнання гріховного минулого?"
Вічне життя як джерело надії у важкі часи

Вічне життя як джерело надії у важкі часи

У часи війни ми особливо гостро відчуваємо крихкість людського існування. Чи є смерть кінцем, чи лише початком? У новій катехезі отець Міхал Бранкевич розкриває зміст 12-го артикулу Символу віри — «Вірую у життя вічне». Дізнайтеся, як перспектива вічності допомагає долати страх, чому любов є головним критерієм нашого майбутнього суду та як підготувати серце до зустрічі з Творцем.
2026-08-04 00:00:00
"Добра мета не виправдовує гріховних намірів!" - доктор біоетики Марія Ярема

"Добра мета не виправдовує гріховних намірів!" - доктор біоетики Марія Ярема

Доктор біоетики Марія Ярема пояснює позицію Католицької Церкви щодо використання контрацепції.
2026-07-31 00:00:00
Диявол в Меджугор'є проявляє себе завжди", - Оксана Дмитерко про вандалізм у Меджугор’ї, послання Богородиці та духовну боротьбу

Диявол в Меджугор'є проявляє себе завжди", - Оксана Дмитерко про вандалізм у Меджугор’ї, послання Богородиці та духовну боротьбу

У програмі «Відкрите питання» Оксана Дмитерко прокоментувала останнє Послання Богородиці від 25 липня 2026 року та розповіла про резонансний акт вандалізму і святотатства, що стався у Меджугор’ї. Гостя поділилася свідченнями про незвичайні події, які передували цьому випадку, та закликала дивитися на трагедію насамперед як на прояв духовної боротьби, а не лише людської злоби.
2026-07-30 00:00:00
«Вандалізм у Меджугор’ї: чому напад на святиню може бути знаком Божої дії?»

«Вандалізм у Меджугор’ї: чому напад на святиню може бути знаком Божої дії?»

У програмі «У Ваших намірах» брат Андрій Немченко коментує резонансний акт вандалізму в Меджугор’ї, де чоловік осквернив місця, пов’язані з об’явленнями Богородиці, та підпалив польовий вівтар біля церкви святого Якова. Священник пояснює, чому подібні напади можуть свідчити не про поразку святого місця, а навпаки — про силу Божої благодаті, яка змінює людські серця і закликає молитися за навернення винуватця.
2026-07-30 00:00:00
"Одна людина стала одержимою дияволом після візиту до екстрасенса", - о.Андрій Немченко

"Одна людина стала одержимою дияволом після візиту до екстрасенса", - о.Андрій Немченко

У ранковій катехезі брат Андрій Немченко розмірковує над тим, хто є справжнім ворогом людини, та пояснює, чому Святе Письмо закликає бути духовно пильними. На прикладах зради Юди, досвіду екзорцизмів і реальних історій священник говорить про небезпеку відкриття себе для дії злого духа та нагадує, як християнин може зберегти духовний імунітет.
2026-07-30 00:00:00