Слухати Радіо

00:30

Катехиза

В ефірі

Недільні читання

01:40

Духовні читання

02:00

Непісні розмови

02:50

Біблійні читання

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:30

Житія святих

06:50

Ранкова молитва

07:00

Розарій

07:40

Годинки

08:00

Ранкова молитва

08:10

Святий дня

08:20

Біблійні читання

08:30

Недільні читання

09:00

Молитовна лінія

Неокатехуменат - для тих, хто хоче досягти християнської зрілості

“У спільноті діє Святий Дух, і Його дія неймовірна”, - ділиться своїм досвідом приналежності до Неокатехуменальної спільноти Андрій Жаріков, волонтер Радіо Марія.
Гість програми “У ваших намірах” розповідає про своє знайомство зі спільнотою, яка побудована за зразком ранньохристиянського катехуменату. Він також свідчить про дію Божої благодаті, яку помічає в собі та в інших членах спільноти, інформує про те, як відбуваються зустрічі, як готуються до Різдва і як відзначають великі свята члени спільноти. 
“Коли ти кажеш правду про себе, Бог лікує твоє серце... Постараймося покласти усю довіру на Бога, а не на себе, свій досвід і можливості, своїх знайомих. Без цієї довіри Різдво буде лише календарним святом, без глибини, яку може подарувати тільки Господь”, - заохочує Андрій Жаріков.
"Добра мета не виправдовує гріховних намірів!" - доктор біоетики Марія Ярема

"Добра мета не виправдовує гріховних намірів!" - доктор біоетики Марія Ярема

Доктор біоетики Марія Ярема пояснює позицію Католицької Церкви щодо використання контрацепції.
2026-07-31 00:00:00
«Вандалізм у Меджугор’ї: чому напад на святиню може бути знаком Божої дії?»

«Вандалізм у Меджугор’ї: чому напад на святиню може бути знаком Божої дії?»

У програмі «У Ваших намірах» брат Андрій Немченко коментує резонансний акт вандалізму в Меджугор’ї, де чоловік осквернив місця, пов’язані з об’явленнями Богородиці, та підпалив польовий вівтар біля церкви святого Якова. Священник пояснює, чому подібні напади можуть свідчити не про поразку святого місця, а навпаки — про силу Божої благодаті, яка змінює людські серця і закликає молитися за навернення винуватця.
2026-07-30 00:00:00
Голос зниклих безвісти: як віра та солідарність стають опорою в нескінченному чеканні

Голос зниклих безвісти: як віра та солідарність стають опорою в нескінченному чеканні

Щонеділі у Борисполі, попри дощ чи мороз, стоять люди з портретами своїх рідних. Це родини зниклих безвісти, які чекають на звістку роками. У програмі «У ваших намірах» сестра Марія ділиться зворушливими свідченнями про служіння цим сім’ям, пояснює, чому Римо-католицьку церкву називають «голосом зниклих», та розповідає, як кожен із нас може підтримати тих, чиє серце не закривається на час очікування.
2026-07-29 00:00:00
"Хтось хоче осквернити Діву Марію в душах людей", - о. Міхал Бранкевич

"Хтось хоче осквернити Діву Марію в душах людей", - о. Міхал Бранкевич

Що сталося в Меджугор'ї цієї ночі, та як парадаксально діє диявол, назвавши "дияволом" Діву Марію? У програмі "У ваших намірах" о. Міхал Бранкевич аналізує прояв ненависті до Богородиці, зауважуючи, що диявола треба ненавидіти, але за людей, які йому підкоряються потрібно молитися, щоб звільнились від впливу злих сил.
2026-07-28 00:00:00
"Лагідність - це здатність перемагати зло добром!" - о.Андрій Педай

"Лагідність - це здатність перемагати зло добром!" - о.Андрій Педай

У програмі "У ваших намірах" о.Андрій Педай розглядає лагідність як одну з найважливіших чеснот, яка полягає в здатності перемагати зло добром. Прагнення бути лагідною веде людину до справжньої духовної зрілості, адже сам Христос говорить: "Навчіться від Мене, бо Я - лагідний і сумирний серцем".
2026-07-24 00:00:00