Слухати Радіо

16:00

Катехиза

В ефірі

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:10

Новини

17:20

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Відкриваючи таємниці християнства

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

Невинність та гріх: причинно-спадковий зв'язок проявів та вчинків людини.

"Гріх не був першим. Раніше за нього була невинність, в якій була сотворена людина на образ і подобу Божу", - говорить в катехизі о.Олександр Кушта. Продовжуємо цикл катехиз, заснованих на творі Йоана Павла II "Чоловіком і жінкою сотворив їх. Теологія тіла"

Шлюб передбачає єдність і нерозривність подружніх відносин. Ісус Христос, спираючись на ці два поняття, цитує уривок з Книги Буття (Мт 19:4, Мр 10:6) і називає те, що було первинним посланням про сотворення людини до її гріхопадіння, Євангелієм Адама і Єви. Дерево життя, яким є дерево пізнання добра і зла символізує споконвічну невинність і первородний гріх, які мають певний вимір в людині: зростання та прояви її внутрішнього світу, зокрема знань, прийняття рішень, сумління та подолання випробувань.
З огляду на статистику розлучень, Україна займає 4, або 5 місце у світі. Кількість вчинених абортів та розлучень показує критичний стан інституції сім'ї. Причиною цього не є лише соціально-політичний чи психічний стан людини. Проблема страждань виникає як наслідок первородного гріха.

"Гріх не був першим. Першим була невинність, в якій була сотворена людина на образ і подобу Божу," — говорить о. Олександр Кушта. Щоб зрозуміти стан історичної гріховності людини, треба звернутися до стану споконвічної невинності. Дух і душа Адама таємничим чином були з'єднані з Духом Божим, тому людина мала зберігати єдність з Богом і не виходити з покори, щоб залишатися блаженною і безсмертною в Едемі ( з євр."насолода"). 

Блаженні ті, хто плаче: Чому смуток може бути шляхом до щастя?

Блаженні ті, хто плаче: Чому смуток може бути шляхом до щастя?

Запрошуємо вас до прослуховування катехези з циклу про вісім блаженств. Разом із духовним отцем Вищої духовної семінарії у Ворзелі Григорієм Расолленком ми зануримося в роздуми над словами Христа: «Блаженні ті, хто плаче, бо вони будуть потішені». Чи кожен смуток є корисним? Чому святі плакали через дрібниці, які нам здаються неважливими? І як відрізнити «світський смуток», що веде до смерті, від «Божого смутку», що дарує життя? Дізнайтеся, як перетворити свій біль на зустріч із Богом.
2025-12-22 00:00:00
"Будьмо Ангелами Різдва і проголошуймо, що Бог є", - заохочує с.Юлія Заводовська

"Будьмо Ангелами Різдва і проголошуймо, що Бог є", - заохочує с.Юлія Заводовська

Мандруємо роздумами про те, як Ангели супроводжують нас у Різдвяному періоді разом із с.Юлією Заводовською зі Згромадження Сестер від Ангелів у м.Вінниця.
2025-12-18 00:00:00
«Материнська молитва — реанімація для життя»? - Отець Андрій Немченко

«Материнська молитва — реанімація для життя»? - Отець Андрій Немченко

У ранковій катехезі на хвилях Радіо Марія монах-францисканець отець Андрій Немченко роздумує над силою материнської молитви, яка здатна рятувати від смерті, повертати до життя й випрошувати неймовірні благодаті. Священник ділиться живими свідченнями молитви матерів за синів на війні та за хворих дітей, не оминаючи й теми кризи, яку може переживати навіть ця свята молитва.
2025-12-18 00:00:00
"Вертеп - Євангеліє для очей: доторкнутися до Христа своїм серцем", - о.Віктор Дешук

"Вертеп - Євангеліє для очей: доторкнутися до Христа своїм серцем", - о.Віктор Дешук

Про Святого Франциска і святкування Різдва в Греччо виголосив катехизу брат-капуцин о.Віктор Дешук, вікарій парафії Марії Матері Церкви у м.Києві. Священник наголошує: історія, що колись трапилась зі святим у маленькому містечку Італії, сьогодні дає нам чудову можливість "оживити" події і обставини народження Ісуса Христа.
2025-12-17 00:00:00
"Радіо Марія - це місія. Діва Марія через людей і техніку передає те, що потрібно для спасіння душ." - єпископ Ян Собіло

"Радіо Марія - це місія. Діва Марія через людей і техніку передає те, що потрібно для спасіння душ." - єпископ Ян Собіло

У рамках Маріяфону напередодні Різдва поспілкувалися з Яном Собілом про те, як студія Радіо Марія в Україні від початку мала бути заснована у місті Запоріжжі, та чому врешті студія відкрилася в Києві, а також про мовлення радіо у Запоріжжі сьогодні - через рупор, поділився в ефірі єпископ-помічник Харківсько-Запорізької дієцезії.
2025-12-17 00:00:00