Катехиза
Урочиста меса
Свята Літургія з церкви Різдва Богородиці (Львів)
Денний ефір
Коронка до Божого Милосердя
Молитовна лінія
Дитяча катехиза
В Родині Радіо Марія
Катехиза
Дитяча молитва
Дитяча катехиза
Новини
Голос народу, голос Божий
Літургія годин (Бревіарій)
Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)
Молитовна лінія
Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)
Вечірній ефір
Катехиза
Слово на кожен день
«…Отця Віталія знає молодь цілої України. Він прочанин, його знають по бердичівським паломництвам. Його знають по молодіжному центру в Коростишеві, він автор молодіжного релігійного декатлону (це неймовірні змагання, які він придумав і розкручував в Коростишеві…). Тому, я впевнений, що тепер Київсько-Житомирську дієцезію приймає салезіанин з крові і кісток. Приймає з притаманним йому несамовито динамічним, молодіжним, простим, доступним і дуже благочестивим салезіанським духом. Він відкритий передусім до молоді і до розвитку. А ще селезіанам притаманна третя частина місії це робота в масмедіа, тому отець Віталій, зробить служіння в медіа одним зі своїх векторів…».
«…Коли людина стає єпископом, приймаючи повноту Христового служебного священства, стаючи єпископом, дуже часто людина перероджується і відкриваються дари Божі, які притаманні, але до часу скриті з очей».
Світлина: Олена Кулигіна
У програмі «У Ваших намірах» отець Андрій Немченко розповідає про традицію днів духовної віднови, які зазвичай відзначають у перший четвер, п’ятницю та суботу кожного місяця. Ця практика пов’язана з особливим вшануванням Євхаристії, Пресвятого Серця Ісуса та Непорочного Серця Марії. Водночас священник наголошує, що зовнішні форми не мають стати порожнім ритуалом. Отець Андрій застерігає: важливо не лише дотримуватись умов, але й не втратити головного - глибини особистої віри. «Головна умова духовних практик - це любити молитву і Таїнства», – підкреслює він.
Літо — це «гаряча» пора паломництв до відпустових місць.
У програмі «У Ваших намірах» отець Андрій Немченко ділиться роздумами про традицію паломництв.
Священник зауважує, що першим паломником в історії людства можна вважати Авраама — адже саме він, почувши голос Бога, вирушив у незнане, довірившись повністю Його Провидінню.
Отець Андрій також розмірковує над значенням слів «паломник» і «прочанин», підкреслюючи духовний зміст цих понять.
Маючи багаторічний досвід участі в піших прощах — до Бердичева, Чечельника та інших санктуаріїв — отець Андрій переконаний: хоча б раз у житті варто пройти пішки цей шлях. Бо паломництво — це не лише подорож у просторі, а насамперед шлях віри, довіри та особистої зустрічі з Богом.