Слухати Радіо

12:20

Хресна Дорога

В ефірі

Свята Літургія з церкви Різдва Богородиці (Львів)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В Родині Радіо Марія

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:10

Новини

17:20

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

Отець Міхал БРАНКЕВИЧ: "З твого серця витікає кров від багаточисельних ран"

В ефірі вранішньої катехези говорили про СПОВІДЬ в контексті ПАСХАЛЬНОЇ жертви. Крім того, поговорили про чоловіка і жінку: чи можна бути духівником у подружжя? Які проблеми можуть виникнути?
 - Будь - який гріх віддаляє нас від Господа, вносить зміну в мислення. Це як рак. Одна уражена клітина організму заражає оточуючі клітини. Так само і у спільноті церкви. Ми можемо стати більш цинічними. - Зазначає священик. - Та особа, що вважає свій гріх  - особистою справою, в корну, не права. Бо ми МАЄМО вплив на людей, хочемо ми того чи ні.
Велику біду може зробити цинічний священик. З ним навіть говорити ні про що. Він перманентно ображений на все! Чому бувають проблеми в парафії? Часто сам священик осуджує єпископа, що той посмів перевести його на друге місце служіння. Не жаль, в Україні є такі випадки.
"Бог не карає Україну!" - єпископ Віталій Скомаровський

"Бог не карає Україну!" - єпископ Віталій Скомаровський

Ця катехиза єпископа Віталія Скомаровського пропонує глибокий погляд на духовні виклики війни в Україні. Замість пошуку простих відповідей на питання про причини страждань, владика розкриває справжню природу патріотизму та сили молитви, яка діє через віру та любов, а не через зовнішні форми чи «магічні» ритуали. Єпископ пояснює концепцію держави як «спільного дому» та наголошує на важливості подолання радянської ментальної спадщини через активне громадянське служіння та повагу до права.
2026-07-14 00:00:00
"Язик служить для того, щоб передавати Слово, яким є життя й любов", - о.Міхал Бранкевич

"Язик служить для того, щоб передавати Слово, яким є життя й любов", - о.Міхал Бранкевич

А для чого ти використовуєш свій язик? Чи дозволяють твої слова не ранити та не руйнувати іншого? Отець Міхал Бранкевич, духівний наставник дієцезіальної місійної семінарії «Redemptoris Mater» поділився в програмі "У ваших намірах", для чого Бог дав нам язик, застерігаючи бути обережним у виказуванні власних слів як емоційну реакцію у відповідь на почуті слова іншого.
2026-07-14 00:00:00
"..і ми почали сміятися з цієї ситуації", - с.Тетяна Богославець про силу сміху

"..і ми почали сміятися з цієї ситуації", - с.Тетяна Богославець про силу сміху

Гумор - це форма свободи. Як продовжувати жити, пам'ятаючи, що Бог дає надію і є причиною нашої радості. Сестра Тетяна Богославець зі Згромадження Сестер Служниць Святого Духа виголосила катехизу про користь сміху, заохочуючи до гумору та жартів, що єднають і показують життєстійкість, щоб пережити непростий час війни.
2026-07-10 00:00:00
Шукай миру і досягай Його: "я так хочу" чи "як ти хочеш, Боже?"

Шукай миру і досягай Його: "я так хочу" чи "як ти хочеш, Боже?"

Людина не може перебувати в спокої й мирі, якщо її добра воля далека від Бога. Як досягти стійкого миру, який Господь хоче нам дарувати, і для чого нам дана добра воля, розповідає в катехизі за книгою Жака Філіпа брат-францисканець о. Віктор Дешук, вікарій парафії Марії Матері Церкви в м. Києві.
2026-07-09 00:00:00
Покутні псалми як шлях до справжнього навернення

Покутні псалми як шлях до справжнього навернення

У третій катехезі циклу «Псалом до душі» Михайло Сорокін роздумує над покутними псалмами, зосереджуючись на 32-му, 51-му та 130-му. Катехит пояснює, чому покаяння є основою християнської духовності та як через усвідомлення власного гріха людина відкривається на Боже милосердя.
2026-07-09 00:00:00