Слухати Радіо

13:00

Трансляція Літургії із Собору Успіння Пресвятої Богородиці (м.Чернівці)

В ефірі

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:20

Дитяча катехиза

15:45

В Родині Радіо Марія

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:10

Новини

17:20

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з храму св. Яна з Дуклі (Житомир)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

Отець Назарій Зузак розповідає про різдвяний час, а особливо про святого Стефана першомученика

Стефан зветься Першомучеником не тільки з огляду на те, що так написано у Новому Завіті. Його смерть стала початком відкритих гонінь на християнські спільноти з боку юдеїв.
Отож, Стефан не міг бути засуджений Синедріоном, де переважали фарисеї, які вже відпустили Апостола Петра, не засудивши його (див. Діян 5, 34-41). Він також не міг бути засуджений римськими властями за «антиримську агітацію» і претендування на престол правителя, як це зробили з Ісусом. Тому первосвященики просто зібрали натовп, який вивів Стефана за місто і забив його камінням до смерті.

Однак у Бога ніщо не буває поразкою. Мученицька смерть Стефана стала пшеничним зерном для навернення Савла Тарсійського, тоді — високопоставленої особи при первосвященикові, пізніше — Апостола Павла.

Святий Філіп Нері - вчитель радості і смирення

Святий Філіп Нері - вчитель радості і смирення

Отець Теодор Дутчак, чину святого Василія Великого, УГКЦ: радість, притаманна кожному християнину, зокрема святим, яких Господь сам обирає. Святості не можна досягти без глибокого молитовного життя. Ми повинні черпати з глибоких джерел благодаті та близькості до Господа, щоб торкнутися душ, довірених нашій опіці.
2025-10-15 00:00:00
Що таке СТМ, і як він допомагає жити в злагоді з Божою волею

Що таке СТМ, і як він допомагає жити в злагоді з Божою волею

У програмі "У ваших намірах" спілкуємось з пані Оксаною Стасюк - вчителем симпто-термального методу. Що взагалі таке СТМ? Використання, надійність та у чому складність застосовувати цей метод. Говоримо про природнє планування сім'ї, відповідальність у стосунках і прагнення жити у злагоді з Божою волею.
2025-10-15 00:00:00
"Життя з Господом зцілює рани", - Наталя Галущак

"Життя з Господом зцілює рани", - Наталя Галущак

"Життя з Господом зцілює рани, відображає фундаментальне переконання багатьох віруючих у цілющу силу Божої присутності, любові та благодаті", - розкриває у програмі тему редакторка та ведуча Тернопільської регіональної студії Наталя Галущак.
2025-10-07 00:00:00
Бути світлом: як молодь може бути активною в церкві

Бути світлом: як молодь може бути активною в церкві

У програмі "У ваших намірах" спілкувалися з Лаурою Гонсалес - членкинею Молодіжної ради при комісії душпастирства. Це була приємна і невимушена розмова,  під час якої Лаура поділилася своїм досвідом служіння в церкві, шляхом до Бога, участю у Молодіжній раді та про навчання в УКУ.
2025-10-03 00:00:00
Чи я є відданим повністю Божому Слову?

Чи я є відданим повністю Божому Слову?

Монах згромадження Найсвятішого Ізбавителя УГКЦ отець Василь Іванів: "Бо в ньому він нас вибрав перед заснуванням світу, щоб ми були святі й бездоганні перед ним у любові". (Еф. 1,4)
2025-10-03 00:00:00