Слухати Радіо

12:00

Ангел Господній

В ефірі

Хресна Дорога

13:00

Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:10

Новини

17:20

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Духовні читання

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

Отець Ярослав Гонсьорек: "Іноді в невіруючій, непрактикуючій родині може вирости хтось дуже побожний."

Друга частина катехези на тему родинного катехуменату. Як виглядає формація в родині і якими кроками обумовлена? Про все це в 40 хв. ефірі

Раніше в Церкві не було жодної катехізації, жодних уроків релігії. Була лише родина і була літургія. А в літургії проголошується Боже Слово, зустрічається спільнота віруючих. І тоді вистачало того, що дає Церква в літургії, а родина давала те, що їй належить. Багато століть існувала саме така тиха домовленість між Церквою (якщо розглядати Церкву, як інституцію) і батьками-християнами. А домовленість виглядала більш-менш так: ми уділимо дітям святого хрещення, але за умови, що ви
приймете на себе відповідальність за розвиток віри цієї дитини, тобто родинний катехуменат. Церква залишала це батькам. І до сьогодні існують такі правила, що не можна охрестити дитину, якщо батьки невіруючі. 

Ми тішимося, що хоча батьки невіруючі, але ще бабця є вдома, то може вона доповнить і якось там буде вчити дитину молитвам і катихізису. Але це непорозуміння! Добре, що бабці є і роблять дуже багато доброго, але не можна навчати якось там.  Дитина врешті-решт, коли виростає, бачить позицію батьків. Звісно, Божа благодать діє по-різному і можуть бути винятки. Але це вже надзвичайна дія Божої благодаті. Зазвичай відбувається по-іншому.

Свідчення віри під час війни: отець Ромуальд Загурський про силу Адорації, спорт і нове обличчя храму

Свідчення віри під час війни: отець Ромуальд Загурський про силу Адорації, спорт і нове обличчя храму

У ранковій катехезі на Радіо Марія отець Ромуальд Загурський, священник з Конотопа, розповів про служіння Римо-католицької парафії на прифронтовій території, про прихисток у храмі під час окупації та про харитативну працю, яка триває досі. Священик поділився, де знаходить сили серед виснаження війни, наголошуючи: «Адорація і спорт рятують мене — це простір, де я знову знаходжу мир у серці».
2025-12-04 00:00:00
Як пережити Адвент плідно? Отець Андрій Немченко у програмі “У ваших намірах”

Як пережити Адвент плідно? Отець Андрій Немченко у програмі “У ваших намірах”

У прямому ефірі Радіо Марія отець Андрій Немченко францисканець з Ордену Братів Менших, розповів про знаки Адвенту в храмах і в наших домівках, а також про адвентові богослужіння, до яких Церква запрошує кожного. Священик заохочував вірних не пропустити цей благодатний час підготовки до Різдва, наголошуючи, що «Адвент — це не просто очікування дати, це очікування Особи».
2025-12-04 00:00:00
Жінка у Божому задумі: біблійна антропологія у світлі науки святої Едити Штайн

Жінка у Божому задумі: біблійна антропологія у світлі науки святої Едити Штайн

У денній катехезі на Радіо Марія кармеліт о. Віталій Козак розкриває тему жіночої ідентичності у Божому задумі, спираючись на антропологію святої Едити Штайн. Священник показує, як біблійні жінки — від Єви до Богородиці — явили світові надію, глибину та неповторний образ Божої присутності.
2025-12-03 00:00:00
1700 років Нікеї: про що говорили Папа Лев XIV і Патріарх Варфоломій — аналіз з Людмилою Филипович

1700 років Нікеї: про що говорили Папа Лев XIV і Патріарх Варфоломій — аналіз з Людмилою Филипович

У програмі «Захристія» релігієзнавиця Людмила Филипович проаналізувала історичну зустріч Папи Лева XIV і Вселенського Патріарха Варфоломія, приурочену до 1700-ліття Нікейського собору. В ефірі ми поговорили про спільні богослужіння, символічні жести, зміст підписаної декларації та можливі етапи екуменічного діалогу після цієї події.
2025-12-03 00:00:00
Марійна побожність у часі Адвенту: три кроки, що змінюють життя на краще

Марійна побожність у часі Адвенту: три кроки, що змінюють життя на краще

Про Марійну побожність: через Марію, як Марія і з Марією, розповідає настоятель парафії Архангела Михаїла (м. Павлоград) отець Матеуш Годек.
2025-12-02 00:00:00