Слухати Радіо

21:00

Вечірній ефір

В ефірі

Катехиза

22:40

Духовні читання

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Розмова з екзорцистом

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

02:50

Біблійні читання

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Житія святих

06:50

Ранкова молитва

07:00

Меса

Паломництво до Бердичівського Санктуарію 15-16 липня відбудеться з обмеженнями через війну

Створено: 2023-07-13 00:00:00
Програма: Катехиза
Про паломницьку подорож до Бердичівського Санктуарію 15-16 липня 2023 року розповідає настоятель Всеукраїнського санктуарію Матері Божої Бердичівської, отець Віталій Козак.
Розпочну із листа написаного єпископом-ординарієм Віталієм Кривицьким. "З огляду на правила безпеки під час воєнного стану наша урочистість не може відбуватися в традиційному масштабі. Святу Літургію будемо проводити в храмі. Однак відповідне озвучення дозволить взяти участь поза храмом". 

Зауважу, що сьогодні в Україні триває війна. Наше свято відбувається в період війни тому від звичного святкування нажаль другий рік поспіль ми мусимо відмовитися. Мені постійно нагадує влада та військовослужбовці, що безпека людей понад усе і ми маємо пам'ятати, що ворог постійно обстрілює наші міста. Тому нам варто пам'ятати, що безпека - понад усе. 

Настоятель Всеукраїнського санктуарію Матері Божої Бердичівської, отець Віталій Козак. 

ЦЕНТРАЛЬНІ УРОЧИСТОСТІ МАТЕРІ БОЖОЇ БЕРДИЧІВСЬКОЇ
15.07.2023 /субота/   
16:00 - ЗУСТРІЧ ПАЛОМНИКІВ 
18:00 - СВЯТА  МЕСА
НІЧНЕ МОЛИТОВНЕ ЧУВАННЯ
16.07.2023 /неділя/ 
11:00 - СВЯТА МЕСА ЗА УЧАСТЮ ЄПИСКОПАТУ УКРАЇНИ
Телефони для довідок: +380414340015 / +380984220200
Марія — Зірка нової євангелізації

Марія — Зірка нової євангелізації

У катехезі на Радіо Марія отець Матеуш Годик розкриває значення терміну «нова євангелізація» та пояснює, чому Пресвята Діва Марія є найкращим прикладом і заступницею для сучасних християн у справі проповідування віри.
2026-04-17 00:00:00
П’ять кроків до життя в Дусі Святому: як перестати рятувати себе самому

П’ять кроків до життя в Дусі Святому: як перестати рятувати себе самому

У своїй катехезі сестра Божена Новоселець говорить про конкретний шлях відкриття на Святого Духа, спираючись на Діяння апостолів. Це не лише про віру, а про новий спосіб існування, в якому людина перестає бути «власним спасителем» і починає жити силою Божою.
2026-04-16 00:00:00
Невизначена втрата: як знайти опору в Бозі посеред невідомості

Невизначена втрата: як знайти опору в Бозі посеред невідомості

"Невизначена втрата — це ситуація, коли людина фізично відсутня, але психологічно залишається присутньою. Ми не маємо з нею контакту, не знаємо її долі, але продовжуємо жити з нею в думках, у пам’яті, у серці. Це створює внутрішню напругу, біль і постійне очікування", - отець Олег Саламон, священник Львівської архідієцезії РКЦ, директор Центру духовної психосоціальної, психотерапевтичної допомоги імені о.Генріха Мосінга.
2026-04-16 00:00:00
Ідеологія як спокуса простих рішень: де ховається справжня проблема людини

Ідеологія як спокуса простих рішень: де ховається справжня проблема людини

У сьомій катехезі циклу «Людина на межі між Богом та безоднею» отець Віталій Козак продовжує роздуми над ідеологічним і моральним утопізмом, викриваючи його як небезпечне спрощення реальності. Священик показує, чому спроби змінити лише систему не приносять справжнього щастя, якщо не відбувається переміна людського серця.
2026-04-15 00:00:00
«Я відкритий на Божу волю», – отець Павло Щука

«Я відкритий на Божу волю», – отець Павло Щука

У програмі «Покликані до служіння» з отцем Павлом Щукою, вікарієм київської парафії Успіння Пресвятої Діви Марії говорили про розпізнання покликання до священства, навчання в семінарії та священицьке життя з вірними парафії
2026-04-15 00:00:00