Слухати Радіо

18:00

Трансляція із Санктуарію Матері Божої Святого Скапулярію (Бердичів)

В ефірі

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Школа лідерства

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

04:40

Біблійні читання

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

Єпископ-помічник Ян СОБІЛО: "Якщо Президент і Прем'єр-міністр не покаються - буде трагедія"

В ефірі програми "Не Пісні розмови" говорили про святу Марію Магдалину, роль жінки в церкві, гей-шлюби, чи реальні вони в Україні? А також, аналізували, як виховати патріотизм, і чи можливо швидко закінчити війну...
- Якщо церква кричить, то це означає, що їй боляче, бо люди себе починають нищити.- Стверджує владика.- Нам набагато легше було б говорити про квіточки і пташок, але є КОНКРЕТНА ситуація: на сході України гинуть люди від гармат, а Захід хоче заразити нашу державу притягуючу сюди моду на гей-шлюби... Церква просто нагадує людям, що де-які речі Богу ОГИДНІ!
Я не прихильник партії Правого сектору, але їх ініціатива висловити недовіру владі і провести Всеукраїнський Референдум - логічна!
Народ України дав ВЕЛИКУ довіру владі. Якби вони ДІЙСНО хотіли і допомагали з безкорисним серцем народу України - то вже давно стали б НАЦІОНАЛЬНИМИ героями!
Чому олігархи збагачуються, включаючи владу, а люди зубожіють? Невже вони думають, що спокійно втічуть, і їх НІКОЛИ не знайдуть?
"Маємо бути вільні тільки в Ісусі Христі", - отець Василь Іванів

"Маємо бути вільні тільки в Ісусі Христі", - отець Василь Іванів

   Монах згромадження Найсвятішого Ізбавителя, УГКЦ отець Василь Іванів: "Дивуюся, що ви так швидко покинули Того, Хто вас покликав Христовою благодаттю, і перейшли на іншу Євангелію..." (Гал. 1, 6)
2025-09-12 00:00:00
"Якщо ти не можеш прийти у парафію і не заспівати молитвою, варто спробувати", - Катерина Перекліта про покликання до навчання у школі

"Якщо ти не можеш прийти у парафію і не заспівати молитвою, варто спробувати", - Катерина Перекліта про покликання до навчання у школі

Про поклик до навчання та розпізнання майбутніх канторів, органістів та регентів у програмі "У ваших намірах" говоримо із Катериною Переклітою, викладачкою музично-теоретичних дисциплін Школи Сакральної музики у м.Городок, Хмельницької обл.
2025-09-10 00:00:00
Як Святий Дух діяв у Біблії?

Як Святий Дух діяв у Біблії?

Отець Міхал Бранкевич продовжує цикл програм про Святого Духа, і як Він об'являється у Біблії.
2025-09-09 00:00:00
Чи правда, що масони правлять світом?

Чи правда, що масони правлять світом?

Говоримо з отцем Міхалом Бранкевичем про те, що нам достеменно відомо про масонів, а що швидше за все - плід уяв і людських вигадок.
2025-09-09 00:00:00
"Ми створюємо мультфільми з думкою про дітей, яким може бути від 2 до 102 років," - Лариса Кравець

"Ми створюємо мультфільми з думкою про дітей, яким може бути від 2 до 102 років," - Лариса Кравець

У програмі "У ваших намірах" про безпечний інтернет для дітей та розвиток християнського виховання у сучасному світі говоримо з Ларисою Кравець, виконавчою директоркою мультимедійного проєкту Clara Studio у м.Вінниця.
2025-09-03 00:00:00