В часі програми У Ваших намірах говорили із тендітною 22-х річною брюнеткою Лілією Блажеєвою, котра вирішила присвятити себе служінню суспільству. Жорсткий відбір, сувора фізична підготовка, психологічні тести, щирі сподівання - про це все розповідає героїня ефіру
- Важливим елементом у підготовці - є фізичні навантаження: біг, присідання, віджимання, та ряд інших вправ. - Розповідає поліціянтка Лілія Блажеєва.- Радує, що наша підготовка різнилася з чоловічою...Особисто мені моя робота у стосунках з хлопцем не заважає, але так як мені часто приходиться прямо з побачення їхати на виклик, то моєму хлопцеві у цьому плані потрібно миритися. Що ж до батьків, то тепер найважче їм, тому, що сприйняти, що твоя дитина під постійним ризиком - нелегко. На першому чергуванні я відчувала велику відповідальність, певну місію, котра як на мене, покладена на нас усім народом. На чергування нас посилають зазвичай, по-двоє, хлопець і дівчина, принцип запозичений із Заходу. Наше завдання, стерти стереотипи минулого, що правоохоронці - це каральний орган, і довести, що ми слуги народу!
Про служіння та покликання в церкві розповідає делегат молоді від Харківсько-Запорізької дієцезії, Андрій Павлунік. Програма Комісії душпастирства молоді "
Виховання - справа серця".
У ці дні з різних куточків України вирушають паломницькі групи до святинь, де прославилася Діва Марія в чудотворних іконах. Якщо ви бачите в дорозі колону людей із хрестом на чолі, найімовірніше, це паломники, які прямують до Бердичева або Зарваниці. У цій програмі спілкуємося з учасниками паломництва Шепетівка-Бердичів. Про свій досвід прочанина ділиться єпископ Станіслав Широкорадюк, ординарій Одесько-Сімферопольської дієцезії.
Катехеза протоієрея Віталія Храбатина, референта Пасторально-міграційного відділу УГКЦ, присвячена сенсу Святого Року, проголошеного Католицькою Церквою. У червні відбулася велелюдна проща українців до Рима, в якій отець Віталій також узяв участь. Основою для роздумів стали три проповіді Папи Франциска: на урочистість Тіла і Крові Христових, під час зустрічі з українськими паломниками та у неділю, коли тривало паломництво священників.
"Молитва може бути навіть тоді, коли вуста закриті", - священник Мукачівської Греко-Католицької єпархії о.Руслан Бурдюх у програмі "У ваших намірах" пояснює, якою має бути добра молитва і як можливо налаштуватися душею й тілом на діалог із Богом.
В ефірі брат-капуцин Леонід Міхалець, священник римсько-католицької парафії у місті Красилів. Темою катехитичної науки є протиставлення християнського персоналізму сучасному індивідуалізму. Головна думка отця Леоніда полягає в тому, що кожна людина покликана стати дитиною Божою і увійти в життя Бога – а це можливо лише через любов. Християнський персоналізм, на його думку, не знецінює особистість, але навпаки – розкриває її гідність у спільноті та у взаєминах любові з Богом та ближніми.