Слухати Радіо

09:00

Молитовна лінія

В ефірі

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Царице Неба

12:20

Хресна Дорога

13:00

Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:10

Новини

17:20

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з Санктуарію Летичівської Богородиці (Летичів)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

Поширення Радіо Марія Україна в США

Створено: 2015-09-28 00:00:00

Щоб Християнський Голос лунав у кожній домівці України — мета діяльності Радіо Марія та основна інтенція її слухачів. Сьогодні, за нашими оцінками нас слухають в Україні близько 40-50 тис. осіб. Всесвітня Родина подбала про те, щоб ті, що проживають в США і хочуть слухати Радіо Марія з України могли долучитися до простого й надійного сервісу — прослуховування передач через телефон.

Про таку можливість ми сповіщаємо наших слухачів вже декілька місяців, але дійсним здивуванням, навіть для нас, було як багато людей слухають нас в Сполучених Штатах! Всесвітня Родина Радіо Марія здійснила спеціальне дослідження, яке виявило, що наше радіо посіло 2 місце серед європейських країн та 8 місце в світі по кількості прослуховування через телефон у США!

Не зважаючи на різницю в часі (між Києвом і США) тисячі осіб знаходять можливість долучитися до українського Радіо Марія, а десятки є безпосередніми учасниками передачі “Нашого цвіту по цілому світу”, яку провадить с. Люцина та допомагає організовувати п. Неля Стельмах зі Стемфорду (1 раз на 2 тижні о 24 годині за Києвом та 0 17 годині за східноамериканським часовим поясом).

Нагадуємо інформацію про те, як можна слухати нас в Америці БЕЗКОШТОВНО, за допомогою аудіо - телефонної компанії Audio Now через телефон. Необхідно просто набрати номер в США: +171 28 328 427.

Дуже просимо розповсюджувати цю інформацію для всіх, кого вона може зацікавити!
Молімося про подальший розвиток Радіо Марія та дякуємо Богу за сучасні можливості розповсюдження радіо.

День третій. Велика субота| Олександр ЯЗЛОВЕЦЬКИЙ

День третій. Велика субота| Олександр ЯЗЛОВЕЦЬКИЙ

У третій день реколекцій на Радіо Марія, єпископ-помічник Київсько-Житомирської дієцезії Олександр Язловецький говорив про Велику суботу.
2025-04-25 00:00:00
День другий. Страсна п'ятниця| Олександр ЯЗЛОВЕЦЬКИЙ (YoyTube)

День другий. Страсна п'ятниця| Олександр ЯЗЛОВЕЦЬКИЙ (YoyTube)

У другий день реколекцій на Радіо Марія, єпископ-помічник Київсько-Житомирської дієцезії Олександр Язловецький говорив про Велику (Страсну) п'ятницю.
2025-04-23 00:00:00
Роман ЯСІНОВСЬКИЙ: "Своєю акторською професією прагну служити Ісусу Христу" (YouTube)

Роман ЯСІНОВСЬКИЙ: "Своєю акторською професією прагну служити Ісусу Христу" (YouTube)

Зірка серіалу "Спіймати Кайдаша" та фільму "Кіборги" Роман Ясіновський - актор театру і кіно в ефірі Радіо Марія розповідає про віру в Бога, цінності та свою професію.
2025-03-28 00:00:00
ДОПОВНЕНО! Божа кара| Пророцтво збувається| Революція у Ватикані| Ян СОБІЛО (YouTube+текст уточнення)

ДОПОВНЕНО! Божа кара| Пророцтво збувається| Революція у Ватикані| Ян СОБІЛО (YouTube+текст уточнення)

Єпископ-помічник Харківсько-Запорізької дієцезії Ян Собіло у великому інтерв'ю відповів помічнику Володимира Путіна Миколі Патрушеву, щодо вислову про ймовірне припинення існування України: "Це чергова заява представника Росії, який хоче сказати, що від них шось залежить у Світі. Натомість, бачимо, що окупанти своїх проблем не можуть подолати. Думаю, вони запустили процес самознищення".
2025-01-16 00:00:00
Не вбий| Мольфари| Забобони| Отець Юліан ТИМЧУК про особливості служіння на Івано-Франківщині (YouTube)

Не вбий| Мольфари| Забобони| Отець Юліан ТИМЧУК про особливості служіння на Івано-Франківщині (YouTube)

Священник розповідає, що друзі жартують, що він "народився з відеокамерою в руках" і незалежно від того, ким би став, фільмував би все і викладав на свій YouTube-канал! Сьогодні отець Юліан Тимчук співслужить зі своїм батьком у гірському селі Розтоки Косівського району, активно веде соціальні мережі на які підписані десятки тисяч користувачів та веде євангалізаційну діяльність з метою спростування міфів яким досі вірять багато людей, серед яких і чимала кількість віруючих у Бога парафіян.
2024-12-16 00:00:00