Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)
Катехиза
Ангел Господній
Розарій
Літургія Східний обряд
Пісня Перемоги
Коронка до Божого Милосердя
Молитовна лінія
Дитяча катехиза
Обережно, магія!
Дитяча молитва
Дитяча катехиза
Розарій
Літургія годин (Бревіарій)
Св.Літургія з костелу св. Станіслава єпископа та мученика (Городок)
Молитовна лінія
Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)
Вечірній ефір
Катехиза
Житія святих
В програмі "У Ваших намірах" спілкуємось з п. Любомиром Стринаглюком на тему 15-го ювілейного "Свята ковалів", яке відбулось цими вихідними в Івано-Франківську.
Напередодні свята організатори Міжнародного фестивалю «Свято ковалів» зустрілися з представниками релігійних спільнот, які вказали на магічний характер "часодійної вежі", яку планувалося встановити на території "Бастіону" в Івано-Франківську
Щороку в Івано-Франківську на "Свято ковалів" запрошуються ковалі з різних країн світу, які кують спільну скульптуру на задану тему. І всі ці роботи прикрашають вулиці Івано-Франківська.
Організатори цього свята відгукнулись на пропозицію російськомовної письменниці Наталі Щерби, авторки книг "Бути відьмою", "Відьмин хрест", "Вільна відьма", встановити 6-метрову "часодійну вежу", яка носить магічний підтекст і в якій живе "дух часу", за словами авторки. На цій вежі планувалося встановити три годинники з магічними символами на циферблатах замість цифер.