Слухати Радіо

08:10

Житія святих

В ефірі

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

11:20

Катехиза

12:00

Царице Неба

12:20

Хресна Дорога

13:00

Св.Літургія з храму Успіння Пресвятої Богородиці (Страдч)

14:00

Денний ефір

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Катехиза

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:10

Новини

17:20

Голос народу, голос Божий

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з Санктуарію Летичівської Богородиці (Летичів)

Пробачити запеклому ворогові. Mission: Impossible?

Те що Україна має бути вільною і неподільною, це константа, яка в свідомості скріплюється кров’ю тих, хто поліг за це. Але, як в одній країні вжитись непримиримим ворогам? Як спілкуватись людям з кардинально відмінними поглядами і ментальністю? Як прийняти тих хто оскверняє пам'ять героїв, розстрілює патротів, чи влаштовує «паради ганьби»? Чи можемо ми побачити в людях, з якими маємо  відмінну «правду», рівного собі? Про це в «Рецептах життя» говорили з засновницею Ініціативної групи «Простір гідності» Оленою Ганцяк-Каськів (Україна) та міжнародним сертифікованим тренером з ненасильницького спілкування Карлом Плеснером (Данія).





Олена Ганцяк – координатор ініціативної групи заснування Українського центру ненасильницького спілкування «Простір Гідності», консультант у сфері стратегічного менеджменту і комунікацій; під час Майдану була головним координатором Українського координаційного центру міжнародної допомоги (постраждалим під час Революції гідності), з допомогою якого важкопоранених було відправлено на лікування у Польщу, Німеччину, Румунію, Чехію, Естонію, Латвію, Литву, Угорщину, Італію, Австрію, Ізраїль; голова Патріаршого товариства Святого Володимира у Києві, яке об’єднало Церкви різних конфесій, в тому числі – і для допомоги потерпілим на Майдані; дочка відомої в Україні гуцульської письменниці Марії Влад.  Карл Плеснер (Carl Plesner) – міжнародний сертифікований тренер з ненасильницького спілкування (Данія), фахівець з вирішення проблем психологічного відновлення у випадках перенесення насильствa, спеціаліст з переговорної діяльності та відновлення суспільства після насильства. Працював у Данії, Норвегії, Польщі, Індії, Ізраїлі, Палестині та ін. З перших днів Євромайдану на волонтерських засадах надавав психологічну відновлювальну та посередницьку (переговорну) допомогу учасникам протестів, працівникам міліції і спецпідрозділів (як під час протестних подій, так і після їхнього завершення).  Допомагає волонтерським службам реагувати на виклики подій. Працює в Києві, Львові, Харкові з різними групами, зокрема – з евакуйованими з територійАТО, біженцями, учасниками бойових дій, волонтерськими групами. Головні зусилля у праці спрямовані на примирення і відновлення довіри і гідності між людьми і громадами після насильницьких конфліктів. Разом з українськими колегами працює над створенням українського центру Ненасильницького спілкування «Простір Гідності».
«Наша церква жодного дня не була закрита під час усієї окупації», - о. Олександр Більський

«Наша церква жодного дня не була закрита під час усієї окупації», - о. Олександр Більський

Відверта розмова з отцем Олександром Більським, парохом парафії Мучеників Макавейських УГКЦ у Бериславі Херсонської області, директором благодійної організації Карітас Берислав. Про ризиковане соціальне служіння під час окупації Берислава та після його звільнення, зруйноване місто і роль Церкви у відновленні життя людей на Півдні України після звільнення Херсонщини.

2025-05-01 00:00:00
Самобичування, власяниця, аскеза: як насправді постили у середньовіччі?

Самобичування, власяниця, аскеза: як насправді постили у середньовіччі?

Гість програми Стефанія Демчук, кандидат історичних наук, асистент кафедри історії мистецтв, історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка та авторка книги "Доба постів і карнавалів", розповідає про традиції пережиття і практики Великого посту в середньовічній культурі.
2024-02-12 00:00:00
«Люди вижили під окупацією і зараз втратили все. Ми маємо бути поруч», - отець В’ячеслав Гриневич SAC, виконавчий директор «Карітас-Спес Україна»

«Люди вижили під окупацією і зараз втратили все. Ми маємо бути поруч», - отець В’ячеслав Гриневич SAC, виконавчий директор «Карітас-Спес Україна»

Як виживають люди, котрі вижили під час окупації Херсонської області і зараз залишились без домівок через новий військовий злочин РФ? Хто допомагає їм вижити і повернутись у власні господарства? Про це розповів отець В’ячеслав Гриневич SAC, виконавчий директор Релігійної Місії «Карітас-Спес» РКЦ в Україні.
2023-06-16 00:00:00
"9 тижнів до створення сім'ї" - дошлюбна підготовка у смартфоні

"9 тижнів до створення сім'ї" - дошлюбна підготовка у смартфоні

Співробітники волонтерської організації YWAM (Молодь з місією), співзасновники Центру Сімейного Життя, місіонери, викладачі християнських освітніх установ і семінарій, а також сімейні консультанти, подружжя і батьки двох синів - Юрій та Тетяна Соколовські розповідають про проєкт «9 тижнів до створення сім’ї» - онлайн-курс підготовки до шлюбу.
2023-06-08 00:00:00
Хресна Дорога: 366 стояння

Хресна Дорога: 366 стояння

Молитва-роздуми працівників Національного офісу «Карітас-Спес Україна»
Читає: Тетяна Калініченко 
Музика:  Роман Григорів та Ілля Разумейко (використані фрагменти з опери-реквієму «Йов»)
Звукорежисер: Роман Люзан
2023-04-07 00:00:00