Слухати Радіо

Зараз в ефірі

21:00

Вечірній ефір

В ефірі

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Школа лідерства

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

04:40

Біблійні читання

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Меса

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

Пробачити запеклому ворогові. Mission: Impossible?

Те що Україна має бути вільною і неподільною, це константа, яка в свідомості скріплюється кров’ю тих, хто поліг за це. Але, як в одній країні вжитись непримиримим ворогам? Як спілкуватись людям з кардинально відмінними поглядами і ментальністю? Як прийняти тих хто оскверняє пам'ять героїв, розстрілює патротів, чи влаштовує «паради ганьби»? Чи можемо ми побачити в людях, з якими маємо  відмінну «правду», рівного собі? Про це в «Рецептах життя» говорили з засновницею Ініціативної групи «Простір гідності» Оленою Ганцяк-Каськів (Україна) та міжнародним сертифікованим тренером з ненасильницького спілкування Карлом Плеснером (Данія).





Олена Ганцяк – координатор ініціативної групи заснування Українського центру ненасильницького спілкування «Простір Гідності», консультант у сфері стратегічного менеджменту і комунікацій; під час Майдану була головним координатором Українського координаційного центру міжнародної допомоги (постраждалим під час Революції гідності), з допомогою якого важкопоранених було відправлено на лікування у Польщу, Німеччину, Румунію, Чехію, Естонію, Латвію, Литву, Угорщину, Італію, Австрію, Ізраїль; голова Патріаршого товариства Святого Володимира у Києві, яке об’єднало Церкви різних конфесій, в тому числі – і для допомоги потерпілим на Майдані; дочка відомої в Україні гуцульської письменниці Марії Влад.  Карл Плеснер (Carl Plesner) – міжнародний сертифікований тренер з ненасильницького спілкування (Данія), фахівець з вирішення проблем психологічного відновлення у випадках перенесення насильствa, спеціаліст з переговорної діяльності та відновлення суспільства після насильства. Працював у Данії, Норвегії, Польщі, Індії, Ізраїлі, Палестині та ін. З перших днів Євромайдану на волонтерських засадах надавав психологічну відновлювальну та посередницьку (переговорну) допомогу учасникам протестів, працівникам міліції і спецпідрозділів (як під час протестних подій, так і після їхнього завершення).  Допомагає волонтерським службам реагувати на виклики подій. Працює в Києві, Львові, Харкові з різними групами, зокрема – з евакуйованими з територійАТО, біженцями, учасниками бойових дій, волонтерськими групами. Головні зусилля у праці спрямовані на примирення і відновлення довіри і гідності між людьми і громадами після насильницьких конфліктів. Разом з українськими колегами працює над створенням українського центру Ненасильницького спілкування «Простір Гідності».
Самобичування, власяниця, аскеза: як насправді постили у середньовіччі?

Самобичування, власяниця, аскеза: як насправді постили у середньовіччі?

Гість програми Стефанія Демчук, кандидат історичних наук, асистент кафедри історії мистецтв, історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка та авторка книги "Доба постів і карнавалів", розповідає про традиції пережиття і практики Великого посту в середньовічній культурі.
«Люди вижили під окупацією і зараз втратили все. Ми маємо бути поруч», - отець В’ячеслав Гриневич SAC, виконавчий директор «Карітас-Спес Україна»

«Люди вижили під окупацією і зараз втратили все. Ми маємо бути поруч», - отець В’ячеслав Гриневич SAC, виконавчий директор «Карітас-Спес Україна»

Як виживають люди, котрі вижили під час окупації Херсонської області і зараз залишились без домівок через новий військовий злочин РФ? Хто допомагає їм вижити і повернутись у власні господарства? Про це розповів отець В’ячеслав Гриневич SAC, виконавчий директор Релігійної Місії «Карітас-Спес» РКЦ в Україні.
"9 тижнів до створення сім'ї" - дошлюбна підготовка у смартфоні

"9 тижнів до створення сім'ї" - дошлюбна підготовка у смартфоні

Співробітники волонтерської організації YWAM (Молодь з місією), співзасновники Центру Сімейного Життя, місіонери, викладачі християнських освітніх установ і семінарій, а також сімейні консультанти, подружжя і батьки двох синів - Юрій та Тетяна Соколовські розповідають про проєкт «9 тижнів до створення сім’ї» - онлайн-курс підготовки до шлюбу.
Хресна Дорога: 366 стояння

Хресна Дорога: 366 стояння

Молитва-роздуми працівників Національного офісу «Карітас-Спес Україна»
Читає: Тетяна Калініченко 
Музика:  Роман Григорів та Ілля Разумейко (використані фрагменти з опери-реквієму «Йов»)
Звукорежисер: Роман Люзан
Пустка, страх та осуд. Чому насправді Закхей виліз на дерево?

Пустка, страх та осуд. Чому насправді Закхей виліз на дерево?

Отець Валентин Матушевський коментує відомий євангельський епізод про Ісуса із Закхеєм (Євангеліє від Луки 19, 1-10).