Слухати Радіо

Зараз в ефірі

13:00

Літургія Східний обряд

В ефірі

Пісня Перемоги

15:00

Коронка до Божого Милосердя

15:10

Молитовна лінія

15:40

Дитяча катехиза

16:00

Обережно, магія!

16:45

Дитяча молитва

17:00

Дитяча катехиза

17:15

Розарій

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

18:00

Св.Літургія з костелу св. Станіслава єпископа та мученика (Городок)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Житія святих

23:00

Акафист

23:40

Святий дня

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Катехиза

Рівні бачення майбутнього

Створено: 2012-08-16
Автор:
Бачення майбутнього: чому християнинові треба розвивати в собі таку здатність? Чи можна краще бачити майбутнє? Що для цього можна зробити? В цій програмі «Школа лідерства» ви дізнаєтесь про ріні рівні бачення майбутнього. Хто такі блукаючі, послідовники, люди з баченням майбутнього і лідери розкаже отець Олег Кондратюк, кармеліт босий.



 

В нашій країні тотально розвинувся комплекс бачення майбутнього, точніше не бачення майбутнього. Можливо українська дійсність в глобальному масштабі та реальність кожної окремої родини та особистості наштовхують людей на шлях повного заперечення потреби мріяти. Бо немає на що сподіватися. Люди молоді сидять на валізах – вже їхати з кордон чи трошки підучити англійську; люди похилого віку нікому не потрібні і живуть на мізерну пенсію; люди середнього віку намагаються боротися з поточними проблемами: як прогодувати сім’ю, як не потрапити під скорочення, і банальне - де взяти гроші, яких постійно бракує. Яким чином при цьому мріяти, думати про майбутнє? Окрім депресії та витраченого часу мріяння нічого не дасть.

У боротьбу з усвідомленням необхідності бачити майбутнє включаються також інші аргументи. Я пам’ятаю негативні конотації самого себе по відношенню до мріяння. Так, ми мріяли в ранньому дитинстві: хтось з нас марив космосом і хотів бути марсіанином (перепрошую, космонавтом), а хтось захоплювався футболом і переможно простягав руки, забиваючи гол, і бачив себе у великому клубі, великим футболістом. Але потім ми подорослішали і мрії кудись подівалися… Чому? Ми вважали, що мріяння – це дитяча забавка і її варто залишити в дорослому житті. «Не літай у хмарах», - до кого таким чином не зверталися учителі під час навчання в школі?

Все це в сумі ставить сучасного українця в нерозуміння чому треба мріяти, а отже бачити майбутнє. Ми говорили про сліпого, який веде іншого – і вони впадуть до ями. Атрофія м’язу бачення майбутнього може вести нас прірви, тому треба виховувати в собі вміння бачити майбутнє. Як це робити? Слухайте «Школу лідерства» і нехай вам допоможе Господь.

"Це те, що надихає!" - отець Олександр Зелінський про роботу в християнських ЗМІ

"Це те, що надихає!" - отець Олександр Зелінський про роботу в християнських ЗМІ

Християнські ЗМІ у медіапросторі.
Вибори-2020. Що отримала церква?

Вибори-2020. Що отримала церква?

В Україні відбулися вибори. Наскільки може збільшитись чи нівелюватись вплив християн на політичне майбутнє нашої країни - наріжна дискусія в програмі.
Як впливає фільм на людину та як обрати правильну стрічку, щоб вона принесла задоволення?

Як впливає фільм на людину та як обрати правильну стрічку, щоб вона принесла задоволення?

Вашій увазі авторська програма Олексія Погорєлова "Musa sapientum або просто банан", де ведучий разом зі спікерами розкриває тематику кіно. Гості ефіру: отець Павло Вишковський, який займається зйомками фільму "Вірити", та Антон Герасименко, християнський блогер, автор численних статтей, в тому числі про аналітику кіна.
Освіта в умовах карантину

Освіта в умовах карантину

Наші гості: кандидат філософських наук, директор загальноосвітньої школи Олеся Горгота та помічник Народного депутата, керівник секції Київської Малої Академії Наук, аспірант Карен Нікіфоров.
Наш вибір - Європа, але не в тому вигляді, у якому вона існує зараз!

Наш вибір - Європа, але не в тому вигляді, у якому вона існує зараз!

Говоримо в програмі Musa sapientum або просто Банан з філософом, автором книги “Міжмор’я. Майже втрачений шанс” Ігорем Загребельним та фінансистом, засновником Християнської служби порятунку Андрієм Оленчиком.