Слухати Радіо

Зараз в ефірі

18:00

Св.Літургія з храму св. Яна з Дуклі (Житомир)

В ефірі

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Духовні читання

23:00

Слово на кожен день

23:45

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Католицька енциклопедія

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

Що робити з проблемою

Створено: 2012-10-14
Автор:
Вже чергову передачу в «Школі лідерства» ми присвячуємо проблемам. Віримо що їх можна подолати, можна випрацювати менталітет рішення, тоді проблеми перестануть бути загрозами, які паралізують і вбивають, а стануть завданнями, які вирішуються і викреслюються з щоденника. Як це зробити? Почуєте в цьому випуску програми. Ми з’ясували, що менталітет проблем – є надзвичайно поширеним явищем. Можна сказати, що такий спосіб мислення є національною проблемою, яка приводить до жахливих наслідків. Але є щось інше – менталітет рішення. Як віднайти місток між цими способами поведінки і сприйняття світу, як перетворитися з людини, яка жаліється на проблеми, в особистість яка справляється з проблемами? 

  1ий крок – усвідомлення, що проблеми це Божий місток до нового рівня життя. Яким чином допомагає ця установка? Жодним чином вона не допомагає, але дає сили, заповзяття, можливість подивитися на своє проблемне життя з іншої сторони. В проблемі побачити потенціал – це мистецтво, і кожен може розвиватися в цьому напрямку. 2ий крок – братися за конкретні проблеми. Що робити, якщо цих проблем багато? Подумати, що мені найбільше дошкуляє, яка проблема не дає мені жити. З’ясували? Ось саме з цієї проблеми і варто почати. Розмови мають в якомусь моменті перейти в нову якість: конкретні дії спрямовані на вирішення. Треба просто вирішувати проблеми, а не втікати від них. Господь за переконанням отця Олега не любить ледарів. Ісус говорить, що Він є голова містичного тіла - Церкви, а значить Він не буде все робити за нас. Голова не може подужати роботи для рук і ніг. Тому уповання на Бога має доповнитися власними зусиллями. Добре, людина почала змінюватися, зробила перші кроки, а ж раптом відчула цілковите знеохочення. Що робити в такій ситуації? Треба змінювати своє оточення. Якщо ви перебували в стані засудження, обмовляння, критицизму, жаління, будьте певні, що вас оточують такі самі люди. І ваше рішення зайнятися собою аж ніяк не стосується їх. Оточення буде вас тягнути у свій бік. Пам’ятаємо істину, що ми християни боремося проти трьох ворогів: себе самого (своєї плоті), цього світу та диявола. Треба боротися зі своїм оточенням, але, якщо вам не вистачає сили побороти, змінюйте коло спілкування, обмежуйте спілкування з деструктивними людьми. Як перебороти себе, проблеми і ледарство  пропонує «Школа лідерства» отця Олега Кондратюка.
"Це те, що надихає!" - отець Олександр Зелінський про роботу в християнських ЗМІ

"Це те, що надихає!" - отець Олександр Зелінський про роботу в християнських ЗМІ

Християнські ЗМІ у медіапросторі.
Вибори-2020. Що отримала церква?

Вибори-2020. Що отримала церква?

В Україні відбулися вибори. Наскільки може збільшитись чи нівелюватись вплив християн на політичне майбутнє нашої країни - наріжна дискусія в програмі.
Як впливає фільм на людину та як обрати правильну стрічку, щоб вона принесла задоволення?

Як впливає фільм на людину та як обрати правильну стрічку, щоб вона принесла задоволення?

Вашій увазі авторська програма Олексія Погорєлова "Musa sapientum або просто банан", де ведучий разом зі спікерами розкриває тематику кіно. Гості ефіру: отець Павло Вишковський, який займається зйомками фільму "Вірити", та Антон Герасименко, християнський блогер, автор численних статтей, в тому числі про аналітику кіна.
Освіта в умовах карантину

Освіта в умовах карантину

Наші гості: кандидат філософських наук, директор загальноосвітньої школи Олеся Горгота та помічник Народного депутата, керівник секції Київської Малої Академії Наук, аспірант Карен Нікіфоров.
Наш вибір - Європа, але не в тому вигляді, у якому вона існує зараз!

Наш вибір - Європа, але не в тому вигляді, у якому вона існує зараз!

Говоримо в програмі Musa sapientum або просто Банан з філософом, автором книги “Міжмор’я. Майже втрачений шанс” Ігорем Загребельним та фінансистом, засновником Християнської служби порятунку Андрієм Оленчиком.