Слухати Радіо

Зараз в ефірі

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

В ефірі

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Розмова з Патріархом

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

07:00

Меса

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

Що таке відпуст?

Вікарій парафії Божого Милосердя у Тернополі, отець Назарій Зузак: "Важливість відпустів. Які є умови відпустів? І де можна їх отримати?"

З 1983 року, відповідно до Кодексу Канонічного Права, було обмежено  кількість відпустів до двох: повний і частковий. «Відпуст є частковий і повний, залежно від того, чи він звільняє від дочасної кари за гріхи частково чи цілком» (Павло VI, Апостольська Конституція Indulgentiarumdoctrina, 2). 
- Повний (цілковитий) – це є відпуст, через який відбувається повне відпущення Богом дочасної кари за гріхи;
- Частковий – це є відпуст, через який відбувається частинне відпущення Богом дочасної кари за гріхи. Церква визначає відповідні дні, під час яких можна отримати відпущення дочасної кари за гріхи.

«Відпуст отримується через Церкву, яка силою влади в’язати і роз­в’язувати, даною їй Ісусом Христом, діє на користь християнина і відкриває йому скарб заслуг Христа і святих, щоб вірний отримав від Отця милосердя відпущення дочасної кари за гріхи. Тому Церква хоче не тільки прийти на допомогу християнинові, а також заохотити його до діл побожності, покути і любові» (Катехизм Католицької Церкви, п. 1478).
«Оскільки померлі християни на шляху очищення також є членами того ж спілкування святих, ми можемо допомогти їм, серед іншого, отримуючи для них відпусти, щоб вони були звільнені від дочасної кари за свої гріхи» (Катехизм Католицької Церкви, п. 1479).



Слухати інші програми:

Піст необхідний і його потрібно пережити радісно
Причини нападу злого духа
Хто стоїть на моєму шляху до Царства Небесного?
Кожна людина на землі в певний момент досвідчує Бога
Сакраменталії Церкви
Учні - члени спільноти католицької школи

Учні - члени спільноти католицької школи

Вчитель та вихователь Бучацького ліцею, отець Теодор Дутчак, ЧСВВ, розповідає про учнів ліцею, а також про принципи спільноти католицької школи.
Вічне життя

Вічне життя

Отець Назарій Зузак у передачі "В родині Радіо Марія" розповідає про важливість молитви за померлих. Різні молитви, а особливо Свята Євхаристія, допомагають душам померлих визволитися з чистилища і потрапити до Царства Небесного. Молитися за померлих є нашим обов'язком.
"Моє життя - це не прогулянка по планеті Земля, а постійна боротьба", - отець Назарій Зузак

"Моє життя - це не прогулянка по планеті Земля, а постійна боротьба", - отець Назарій Зузак

"Чувайте і моліться, щоб не увійти в спокусу..." (Мт. 26, 41). Неможливо, щоб спокуси не прийшли. Як поборити і пережити спокуси? Говоримо з катехитом - отцем Назарієм Зузаком, РКЦ. 
Введення в храм Пресвятої Богородиці

Введення в храм Пресвятої Богородиці

Про урочистість празника Введення в храм Пресвятої Богородиці говоримо з митрополитом Тернопільським та Кременецьким Нестором Писиком ПЦУ
Гріховна рана нашого народу

Гріховна рана нашого народу

Отець Назарій Зузак, вікарій парафії Божого Милосердя у Тернополі: "Кожна рана, кривда завдана протягом років, може стати джерелом гріха"