Слухати Радіо

23:00

Акафіст

В ефірі

Святий дня

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Недільні читання

01:40

Духовні читання

02:00

Непісні розмови

02:50

Біблійні читання

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:30

Житія святих

06:50

Ранкова молитва

07:00

Розарій

07:40

Годинки

08:00

Ранкова молитва

"Сьогодні я тут все ж таки закурю! - відповіла Кармен Ернандез на зауваження кардинала в часі зустрічі з Йоаном Павлом ІІ!" - отець Міхал Бранкевич

19 липня виповнюється рівно рік з дня смерті 85 річної співзасновниці Неокатехуменальної дороги...
Пригадую характерний для Кармен випадок: виступав якось на одному зібранні серйозний богослов, німецький кардинал на прізвище Кортез. Щось він там дуже довго, мудро і нудно говорив. Врешті, Кармен не витримала і крикнула: "Отець, перестань вже нас знуджувати! Говори правду, що Ісус Христос воскрес, і проси у Нього, щоб дав нам трохи відваги!" Кортез налився гнівом, і різко відповів: "Кармен! Не заважай мені, я тут голова, а не ти!" Кармен присіла, бо мала покору, але така реакція дала плід - кардинал перестав нудіти.

Ернандез мала дар прозорливості, часто говорила людям, те що в них у серці. Мені наприклад, зауважила, що я гордовитий. На початку у мене був бунт: "Що ти мені тут говориш, жінко?". Але вона завжди казала, це з покорою, тому я це прийняв.

Цікавими були стосунки між Кіко Аргуельо і Кармен. Їхнє знайомство відбулося ще у 1960-хх. роках. Вони були, як брат і сестра. Удвох прийняли целібат, і не мали власної сім'ї. Вони часто сварилися, навіть публічно!Видирали один в одного з рук мікрофон, Кіко не раз кричав: "Кармен, досить! Ти вже це казала!"

Кармен у 1980-хх роках була дуже активною, а от в кінці життя стала більш спокійною, менше втручалася у все! Але завжди Ернандез відчайдушно захищала життя ненароджених дітей, радикально виступала проти абортів.
Чому більшість уявлень про священника є стереотипами?

Чому більшість уявлень про священника є стереотипами?

У програмі «У ваших намірах» брат-францисканець Андрій Немченко розмірковує про те, яким насправді має бути священник і чому уявлення мирян часто не збігаються з реальністю. Чи обов’язково священник має бути “єлейним”, і чи заважає суворість або темперамент дорозі до святості?
2026-04-23 00:00:00
Місце, де виховують серцем: історія католицької гімназії у Фастові

Місце, де виховують серцем: історія католицької гімназії у Фастові

Розмова про унікальну модель виховання в Католицькій гімназії Святого Мартіна де Поррес у Фастові: про навчання, довіру та розвиток дітей. В ефірі — директорка Катерина Німак, вчителька Оксана Плюта та учні Артем Шейгець і Марко Гаєвський. Програма Комісії у справах душпастирства молоді РКЦ України "Виховання - справа серця".
2026-04-22 00:00:00
«Ми давали їм Христа»: Історія віри та служіння ігумена київських василіян отця Йосипа Щура

«Ми давали їм Христа»: Історія віри та служіння ігумена київських василіян отця Йосипа Щура

Гість програми «У ваших намірах» — ігумен монастиря Отців Василіян у Києві отець Йосип Щур. У щирій розмові він ділиться історією свого покликання, згадує драматичні дні початку повномасштабного вторгнення в Харкові та розповідає про особливе служіння в монастирі «на скелі» на Львівській площі. Дізнайтеся, чому навіть під обстрілами молитва залишається найсильнішою зброєю, а «небесний хліб» стає ціннішим за земний.
2026-04-22 00:00:00
Чому християни шукають чудес і знаків більше, ніж Христа?

Чому християни шукають чудес і знаків більше, ніж Христа?

У програмі «У Ваших намірах» отець Андрій Немченко розмірковує над тим, чому віруючі часто надають більшого значення чудотворним іконам і святиням, ніж Євхаристії. Розмова торкається небезпечної межі між справжнім вшануванням і духовною залежністю від чудес.
2026-04-16 00:00:00
Духовна подія року в Житомирі: відбудеться урочисте освячення храму Божого Милосердя

Духовна подія року в Житомирі: відбудеться урочисте освячення храму Божого Милосердя

25 квітня Житомирська громада та гості міста запрошуються на історичну подію — консекрацію (урочисте освячення) новозбудованого храму Божого Милосердя в районі Мальованка. Урочисту літургію о 11:00 очолить єпископ-ординарій Віталій Кривицький. Приєднайтеся до спільної молитви та святкування у новому духовному центрі міста!
2026-04-16 00:00:00