Слухати Радіо

18:00

Св.Літургія з Катедри св. Олександра (Київ)

В ефірі

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Розмова з Патріархом

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

07:00

Меса

07:40

Дитяча катехиза

Свідчення семінариста: «Отримуючи все, про що просив, я не був щасливим»

Про шлях з Бразилії до України та своє покликання розповідає Вагнер-Луїз Гонсалвес, студент місійної семінарії «Redemptoris Mater» (м. Вінниця), у програмі "У ваших намірах".

Світ кличе нас турбуватися про себе і ближніх у матеріальному аспекті: здобути престижну освіту, заробляти гроші та отримувати задоволення від життя. А до чого кличе Бог? Як знайти істинне щастя?

Відповісти на покликання Бога, сказати Йому "так" — це завжди виклик, що вимагає мужності та повної довіри. Батько Вагнера-Луїза Гонсалвеса часто питав його в дитинстві: "Ким ти хочеш бути?" Відповідь хлопчика була простою: "Священником або поліцейським".

У віці восьми років Вагнер-Луїз зустрів священника з Італії, який приїхав до Бразилії задля місійної діяльності. Ця зустріч викликала в ньому велике зацікавлення та залишила глибокий слід у його серці.

Сьогодні Вагнер-Луїз Гонсалвес навчається в місійній семінарії «Redemptoris Mater» у Вінниці. Але шлях до свого покликання був нелегким. Він переживав сумніви та періоди внутрішньої боротьби.

Щоб знайти істинне щастя, необхідно запитувати Господа про Його волю для свого життя, не боятися почути відповідь і мати мужність слідувати за своїм покликанням. Бог посилає знаки, через які ми можемо розпізнати Його волю, і прийняти той найкращий шлях, який Він приготував для кожного з нас.

"Язик служить для того, щоб передавати Слово, яким є життя й любов", - о.Міхал Бранкевич

"Язик служить для того, щоб передавати Слово, яким є життя й любов", - о.Міхал Бранкевич

А для чого ти використовуєш свій язик? Чи дозволяють твої слова не ранити та не руйнувати іншого? Отець Міхал Бранкевич, духівний наставник дієцезіальної місійної семінарії «Redemptoris Mater» поділився в програмі "У ваших намірах", для чого Бог дав нам язик, застерігаючи бути обережним у виказуванні власних слів як емоційну реакцію у відповідь на почуті слова іншого.
2026-07-14 00:00:00
"..і ми почали сміятися з цієї ситуації", - с.Тетяна Богославець про силу сміху

"..і ми почали сміятися з цієї ситуації", - с.Тетяна Богославець про силу сміху

Гумор - це форма свободи. Як продовжувати жити, пам'ятаючи, що Бог дає надію і є причиною нашої радості. Сестра Тетяна Богославець зі Згромадження Сестер Служниць Святого Духа виголосила катехизу про користь сміху, заохочуючи до гумору та жартів, що єднають і показують життєстійкість, щоб пережити непростий час війни.
2026-07-10 00:00:00
"Не можна діяти в сумніві!" - Марія Ярема

"Не можна діяти в сумніві!" - Марія Ярема

Марія Ярема, викладач богослов'я УКУ, доктор біоетики, говорить про совість людини. Вона визначає совість як "співзнання" з Богом, що потребує постійного духовного формування. Експертка детально описує три стадії дії сумління та застерігає від крайнощів: “широкої” совісті, яка виправдовує гріхи, та “вузької”, що породжує надмірну тривожність. Особлива увага приділяється важливості духовного наставництва для об’єктивної оцінки власних вчинків.
2026-07-10 00:00:00
Шукай миру і досягай Його: "я так хочу" чи "як ти хочеш, Боже?"

Шукай миру і досягай Його: "я так хочу" чи "як ти хочеш, Боже?"

Людина не може перебувати в спокої й мирі, якщо її добра воля далека від Бога. Як досягти стійкого миру, який Господь хоче нам дарувати, і для чого нам дана добра воля, розповідає в катехизі за книгою Жака Філіпа брат-францисканець о. Віктор Дешук, вікарій парафії Марії Матері Церкви в м. Києві.
2026-07-09 00:00:00
Відпустка без костелу: чи замінять Месу православний храм або онлайн-трансляція?

Відпустка без костелу: чи замінять Месу православний храм або онлайн-трансляція?

Разом із братом-францисканцем Андрієм Немченком говоримо про християнське розуміння відпочинку, його духовний зміст і місце в житті віруючої людини. Також шукаємо відповідь на запитання, як католику виконати недільний обов’язок під час відпустки, якщо поблизу немає католицького храму, та слухаємо розповіді слухачів про їхній літній відпочинок.
2026-07-09 00:00:00