Слухати Радіо

00:00

Розарій

В ефірі

Катехиза

01:10

Відкриваючи таємниці християнства

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

04:40

Біблійні читання

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

06:20

Голос народу, голос Божий

07:00

Меса

07:40

Дитяча катехиза

08:10

Житія святих

08:15

Слово на кожен день

09:00

Молитовна лінія

10:00

Розарій

10:30

У ваших намірах

11:00

Житія святих

"Священик - це той, хто служить. Наприклад, Божа Матір також має священство, бо назвала себе слугинею", - отець Лаврентій Жезіцький

Священство, про яке говорить Господь, не відноситься тільки до священиків. Цей привілей розповсюджується на всіх охрещених. Саме про це піде мова в даній програмі
Священство можна розглядати, як завдання Церкви, тому що в Церкві всі є священиками. Священик - це той, хто служить. Наприклад, Божа Матір також має священство. Якщо говорити про священство ієрархічне, то тут варто зробити на нього акцент, як на таїнство, тому що саме через сакраментальне священство ми маємо участь у священстві Ісуса Христа.
Квітки Святого Франциска: Сила віри, що перемінює світ

Квітки Святого Франциска: Сила віри, що перемінює світ

У новому випуску катехези отець Микола Орач запрошує слухачів зануритися у світ середньовічних легенд та духовних повчань, присвячених 800-річчю від дня смерті святого Франциска Ассізького. Через історію перших францисканців ми дізнаємося, що таке справжня віра — не як абстракція, а як потужна сила, здатна змінювати долі людей, виправляти «сучкуваті» душі та дарувати надію навіть у безнадійних ситуаціях.
2026-02-27 00:00:00
"Молитва має відповідати за мій стан Духа", - о.Міхал Бранкевич

"Молитва має відповідати за мій стан Духа", - о.Міхал Бранкевич

У програмі «У ваших намірах» з нагоди Національного дня молитви поговорили разом з о. Міхалом Бранкевичем, духовним отцем дієцезіальної місійної семінарії «Redemptoris Mater», про молитву як спосіб з’єднання з Богом-Творцем. Священник звертає увагу на те, що молитва з’явилася відтоді, як людина отримала від Бога свідомість та свободу.
2026-02-25 00:00:00
Шлях до справжнього навернення у час Великого посту

Шлях до справжнього навернення у час Великого посту

Чи потребують навернення ті, хто роками живе церковним життям? У новому випуску програми «У ваших намірах» сестра Люцина та сестра Наталія роздумують над історією пророка Йони, закликаючи слухачів зазирнути у найтемніші куточки свого серця. Дізнайтеся, як навчитися бажати добра навіть ворогам, чому святі вважали себе найбільшими грішниками та як використати час Великого посту для справжньої переміни життя.
2026-02-25 00:00:00
Хмельницька католицька школа імені Марцеліни Даровської

Хмельницька католицька школа імені Марцеліни Даровської

Як створити школу, де діти навчаються без смартфонів, а конфлікти стають уроками прощення? Історія Хмельницької католицької школи імені блаженної Марцеліни Даровської — це розповідь про ініціативу батьків, які прагнули дати своїм дітям щось більше, ніж просто академічні знання. Засновники закладу, Віталій та Олександра Перець, діляться досвідом розбудови освітнього простору, що базується на християнських цінностях та тісній співпраці з родиною.
2026-02-23 00:00:00
Великий піст — час слухання Бога та очищення серця

Великий піст — час слухання Бога та очищення серця

18 лютого для римо-католиків розпочався час Великого посту — особлива дорога покаяння, навернення та очищення. У новому випуску програми «У ваших намірах» сестри роздумують над тим, як не «змарнувати» цей благодатний період. Ви дізнаєтеся, чому важливо «налаштувати вухо» на голос Бога, як правильно «пережовувати» Святе Письмо та чому справжній піст починається не з відмови від їжі, а з чистоти серця.
2026-02-18 00:00:00