Слухати Радіо

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

В ефірі

Трансляція із Санктуарію Матері Божої Святого Скапулярію (Бердичів)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

23:00

Слово на кожен день

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Розарій

00:30

Катехиза

01:10

Школа лідерства

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Меса

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Святий дня

04:40

Біблійні читання

05:00

Молитва

06:00

Дитяча катехиза

"Ти і я. Як розуміти і бути зрозумілим" -книга о.Марека Дзєвєцького

Створено: 2024-12-02 00:00:00
Програма: Катехиза
Видавництво "Святого Павла" презентує серію із чотирьох книжок польського священника та психолога о.Марека Дзєвєцького. Юлія Берт представник видавництва "Святого Павла" розповідає про першу книгу "Ти і я. Як розуміти і бути зрозумілим".

Автор цієї книжки отець Марек Дзєвєцький – католицький священник, реколекціоніст, кваліфікований психолог. Багато років провадить душпастирства сімей, молоді, а також залежних осіб. Він є автором кількох десятків книг, сотень статей на тему любові, виховання та міжособистісних комунікацій. 

"Про головне" - таку назву дало видавництво "Святого Павла" серії, яка складається з чотирьох книжок о.Марека. В першій книжці "Ти і я. Як розуміти і бути зрозумілим" йдеться про спілкування один з одним. Щастя кожного з нас залежить від того, на скільки ми вміємо порозумітися з оточуючими нас людьми. Від чого залежить порозуміння і що впливає на наше спілкування? Сторінки книги відкривають нам причини непорозуміння та шлях до вміння чути і розуміти іншу людину.
"Ідеальне входження у світ людини є Різдво Христове, втілення Божого Сина у людську природу свідчить про емпатію Бога", - говорить в одному з розділів отець Марек. Щоб почути іншого маємо увійти в світ співрозмовника, а це можливо лише полюбивши ближнього. 

 


Про кіно: Паоло Соррентино торкається теми християнства

Про кіно: Паоло Соррентино торкається теми християнства

У програмі "У ваших намірах" про новий фльм під назвою "Благодать" відомого італійського режисера-атеїста говоримо разом з отцем Міхалем Бранкевичем. Паоло Соррентино є нечесним журналістом, беручи актуальну тему нашого життя: вбивати чи не вбивати. Чи допомагає інтуїція людині невіруючій відповісти на підняте запитання, не порушивши закони Божі?
2026-03-17 00:00:00
Смирення як шлях до досконалої радості: уроки Святого Франциска Ассізького

Смирення як шлях до досконалої радості: уроки Святого Франциска Ассізького

Що таке справжнє смирення і чому воно є єдиним шляхом до пізнання Бога? У новій катехезі отець Микола Орач, спираючись на середньовічний збірник легенд «Квітки Святого Франциска», розкриває парадоксальну мудрість «бідняка з Ассізі». Ви дізнаєтеся про те, чому «досконала радість» ховається у стражданнях, як визнання власної негідності стає силою та чому бути «меншим» — це найбільший дар.
2026-03-17 00:00:00
Чому з Ісусом легко говорити?

Чому з Ісусом легко говорити?

Перекладаючи з грецької твір одного з найбільших Отців Церкви Кирила Олександрійського про єдність Христа, отець Олег Кіндій, священник УГКЦ та викладач богослов'я в Українському католицькому університеті, запрошує вдуматися в життя Христа, хто є такий Ісус та зрозуміти, як у Христі ми можемо краще ставати собою.
2026-03-13 00:00:00
"Хрещення без духовності - парадокс!", - о.Леонід Міхалець

"Хрещення без духовності - парадокс!", - о.Леонід Міхалець

Люди приймають Хрещення часто лише як обряд, так і не зустрівши живого Бога у житті. Брат-капуцин Леонід Міхалець, священник РКЦ, парафії Пресвятого Серця Ісуса у м.Красилові Хмельницької обл. пропонує зосередитися на духовності Таїнства Хрещення та віднайти відповідь, чому так трапляється - хрещення без віри.
2026-03-12 00:00:00
«Контроль дає відчуття сили, але чи робить він нас мудрішими?» — роздуми про людину як біологічний феномен

«Контроль дає відчуття сили, але чи робить він нас мудрішими?» — роздуми про людину як біологічний феномен

Священник Віталій Козак розпочинає перший блок катехез циклу «Людина на межі між Богом і безоднею», присвячений ілюзії людського контролю. Виходячи з ідей книги Ювала Ноя Харарі "Homo sapiens", він пропонує подивитися на людину як на біологічний феномен і поставити непросте запитання: чи не є наше прагнення керувати всім навколо лише ілюзією сили.
2026-03-11 00:00:00