Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)
Вечірній ефір
Катехиза
Духовні читання
Слово на кожен день
Літургія годин (Бревіарій)
Розарій
Катехиза
Розмова з екзорцистом
Духовні читання
Катехиза
Біблійні читання
Меса
Розарій
Коронка до Божого Милосердя
Святий дня
Молитва
Дитяча катехиза
Житія святих
Ранкова молитва
Успішне проведення свята «Українська молодь Христові» в 1933 р. у Львові та по регіонах дало почин до створення товариства «Католицької Акції (згодом Асоціації) Української Молоді» (офіційно «Орли» – КАУМ) на парафіях Львівської архиєпархії в Тернопільському воєводстві. Свідченням цьому є ряд світлин і спогадів. Зокрема, зафіксована єпископська візитація владики Івана Бучка 7 червня 1933 року до с. Кам’янки (Скалатського повіту). На урочистостях було зроблено декілька фотознімків з єпископом. На одному з них він був зі священиками та молоддю в українському вбранні. На першій фотографії з владикою посередині розміщений напис, вишитий на полотні з літерами «К.А.У.М. в Кам’янках». На заснуванні цього товариства наполягав єп. І. Бучко (промоутер проведення свята «УМХ» та перший асистент КАУМ), який агітував, щоб КАУМ існувала в кожному селі, а її організацією мають зайнятися отці на своїх парафіях.
Можна говорити, що в останніх роках міжвоєнного періоду ХХ ст. діяльність товариства КАУМ «Орли» в Тернопільському воєводстві мала неоднаковий характер у різних місцевостях. Звичайно, функціонували окремо чоловічі та жіночі гуртки. Їхнє співвідношення теж відрізнялося. Як і в більшості організацій скаутського типу переважали хлопчачі угрупування, їх було набагато більше і вони були чисельнішими.
Якщо оцінювати організаційний стан за 1937-38 рр. по повітах краю, то найбільше «Орлів» згуртувалося в Зборівському повіті, де нараховувалося 18 гуртків з 510-ма учасниками (з яких 315 – хлопці, 135 – дівчата). Наступними за чисельністю гуртків був Золочівський повіт (9 гуртків/254 члени), Скалатський (8/307) та Бережанський (6/96).
Тернопільський гурток КАУМ (разом з УКС), збирався в греко-католицькому парафіяльному будинку. На початку 1939-го року нараховувалося 40 членів, очолював його М. Збир — магістр, студент теології. 30 грудня 1937 до Тернополя на конференцію «Орлів» приїжджав один з лідерів КАУМ В. Глібовицький.
Жорстка позиція польської влади (тоді окупаційної) все частіше обмежувала діяльність КАУМ, застосовуючи різні заборони й ліквідовуючи гуртки. Також урядами постійно створювалися різні перепони для отримання дозволів на улаштування скаутських таборів. Обшуки, арешти й різні утиски продовжувалися щодо молодих людей з КАУМ та навіть духовенства, яке ними опікувалося.
На жаль, з приходом російсько-радянського атеїстичного режиму на західні землі України у 1939-му році діяльність християнського, патріотичного, тіловиховного товариства КАУМ «Орли» була заборонена.
Про це та більше можна буде дізнатися, прослухавши запис передачі із Володимиром Салуком.