Слухати Радіо

17:45

Літургія годин (Бревіарій)

В ефірі

Св.Літургія з костелу св. Станіслава єпископа та мученика (Городок)

19:00

Молитовна лінія

20:00

Заклик до Бердичівської Богородиці (Наживо)

21:00

Вечірній ефір

22:00

Катехиза

22:40

Житія святих

23:00

Акафіст

23:40

Святий дня

23:50

Літургія годин (Бревіарій)

00:00

Катехиза

00:30

Розарій

01:10

Відкриваючи таємниці християнства

01:40

Духовні читання

02:00

Катехиза

03:00

Акафіст

03:40

Розарій

04:00

Коронка до Божого Милосердя

04:20

Біблійні читання

04:40

Святий дня

"Трагічний апокаліптичний кінець світу — це не є християнська думка", - о.Ярослав Рудий

Створено: 2021-11-17 00:00:00
Програма: Катехиза
Отець Ярослав Рудий, проректор Семінарії Пресвятого Серця Ісуса у Ворзелі продовжує свій цикл есхатологічних катехез. Тема даної програми «Другий прихід Ісуса Христа».
Священник відповідає на питання: Що це буде за прихід? Коли ж цей прихід настане? Які знаки будуть передувати приходу Христа?
Христос у Другому пришесті не прийде когось налякати, а принести любов, добро, милосердя.Та все ж тривога перед Приходом Христа присутня. А це тому, що люди бояться великої переміни.
"Сатана боїться того, хто на собі робить знак Хреста", - о.Андрій Немченко

"Сатана боїться того, хто на собі робить знак Хреста", - о.Андрій Немченко

У катехезі на «Радіо Марія» отець Андрій Немченко говорить про П’ятидесятницю як момент, коли Дух Святий не лише зійшов на апостолів, а й творить життя Церкви. Це розмова про повноту Божої присутності, яка робить людину храмом і дає силу жити вірою щодня.
2026-04-23 00:00:00
Чому більшість уявлень про священника є стереотипами?

Чому більшість уявлень про священника є стереотипами?

У програмі «У ваших намірах» брат-францисканець Андрій Немченко розмірковує про те, яким насправді має бути священник і чому уявлення мирян часто не збігаються з реальністю. Чи обов’язково священник має бути “єлейним”, і чи заважає суворість або темперамент дорозі до святості?
2026-04-23 00:00:00
Користати час — це вірити, як коротке життя відкриває вічність

Користати час — це вірити, як коротке життя відкриває вічність

Отець Григорій Рогацький у катехезі на Радіо Марія роздумує над тим, як віра проявляється у щоденному використанні часу, звертаючись до євангельського діалогу Ісуса з жінкою-хананянкою. На прикладі Йосипа Сліпого та Любомира Гузара священник показує, як прожите життя стає відповіддю Богові і визначає вічність.
2026-04-22 00:00:00
Ліки для зранених душ: єпископ Ян Собіло про силу Божого милосердя

Ліки для зранених душ: єпископ Ян Собіло про силу Божого милосердя

Чи є гріх, який Бог не може простити? Як допомогти близьким, які роками не сповідалися, та чому віра не є лише «особистою справою»? У катехезі на Радіо Марія єпископ Ян Собіло розкриває значення Божого милосердя як єдиного дієвого способу зцілення духовних ран та закликає кожного стати «носіями» для тих, хто духовно паралізований.
2026-04-22 00:00:00
Хліб життя і пошук сенсу: про що насправді говорить шоста глава Євангелія

Хліб життя і пошук сенсу: про що насправді говорить шоста глава Євангелія

У цій програмі ви дізнаєтеся, що насправді означають слова Христа про Хліб життя, та як вони пов’язані з Пасхою, пустелею і досвідом віри. "Це запрошення відкрити глибший сенс Євангелія і зрозуміти, чому ми шукаємо Бога — з потреби чи з прагнення до справжнього життя", - отець Гжегож Вавжиняк, настоятель парафії святого Івана Павла II м. Рівне. Серія катехиз "До джерел нашої віри у Святій землі".
2026-04-21 00:00:00